Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem félnek a szeretőt tartók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félnek a szeretőt tartók, hogy a szerető elárulja őket?

Figyelt kérdés
Sose értettem, hogy egy szeretőt tartó férfi vagy nő, nem fél attól, hogy a párjának elfogja mondani az egészet, tisztában vannak a kockázattal stb...
2013. jún. 27. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
de igen félnek de akkor már úgyis mindegy már bele mentek a játékba ami úgyis ki fog derülni vagy így vagy úgy
2013. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetbe és nem féltem, mert megválogattam, hogy kivel bújok ágyba. Olyat kell keresni, aki el tudja fogadni, hogy ez csak szex, érzelmileg ne kötődjön, mert abból szoktak gondok lenni. Egyébként meg értelmi szint kérdése is... akinek van egy csepp esze is, az, még ha bele is szeret az illetőbe, nem beszél, mert tudja, hogy attól nem szerzi meg az adott illetőt, mert összeugrasztja a párt. Szóval..
2013. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!