Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam legyozni a bennem levo ketelyeket?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel epp kialakuloban van valami. Nagyon jol eltudok vele beszelgetni, inteligens, jo pofa kis srac. Nem sorolnam a legszebb ferfiak kategoriaba es ezert vannak bennem ketelyek. Gyulolom is magam azert mert eddig barkivel ilyen jol eltudtam beszelgetni es kezdtem megszeretni raleltem egyik hibajara es annyira zavart az a hiba, hogy nem tudtam vele lenni. Most is ez van de en nem akarom elszurni mert szeretnek mar valakit akivel ilyen jol tudok egyezni es ennyire aranyos es nemolyan ko bunko mint az legtobb fiu. Hogyan tudnam legyozni magamban ezt az erzest ami most bennem van?

2013. jún. 27. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te sem vagy tökéletes. Ő is fel tudna sorolni számtalan hibát benned. Gondolj talán erre. Tökéletes ember nem létezik, és ha létezne is, nem bennünket akarna.
2013. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

összejöttök, megunjátok egymást, szétmentek


ez kétségtelen

2013. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pálinka ivással lehet
2013. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked az a bajod, hogy állandóan a hibákat keresed másokban. Mindenkiben van hiba, de ez a természetes.


Mi a "hibája" ennek a fiúnak szerinted?

2013. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem nem a legszebb.
2013. jún. 27. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!