Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi lenne az a pénz amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lenne az a pénz amiért megcsalnád a házastársad?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 20:59
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

elméletben mindenkinek ott figyelnek a számlán a milliók, gyakorlatban meg bárki képes magát árucikké silányítani és átvágni azt az embert, akit szeret. gratulálok.


nem vagyok álszent, nem mindig voltam hűséges, de az érzelmeim vezéreltek és nem a pénz.

2013. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
60%
Most megvitattam a barátommal, és megegyeztünk, hogy 100 millió az alsó határ engedéllyel :D tehát ha valaki ennyit kínál nem haragszunk a másikra. Még jó, hogy ilyen úgyse fordulna elő.
2013. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
81%
Itt jó sokan ingyen is megcsalták/csalják a párjukat, szóval hülye kérdés.
2013. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
56%
Milliós nagyságrendű. 100 milláért már "simán".
2013. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%

Röhejesek vagytok kedves ribik!!!


Még, hogy milliókat???

Inkább kezeltessétek ki a hüvelygombátokat!

...hiszen mint tudjuk, 4 válaszadóból, 3-nak hüvelygombája van!

De sz@r!

2013. jún. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem csak nőknek szól a kérdés ! Szerintem sok férfi ingyen is megteszi sajnos,sőt hobbiból ,,, lehet itt olvasni érdekes ,elkeseritő dolgokat .Az férfi hobbiból nyalja a szomszédasszonyt ,a másik férj 3,5 éve csalja szegény nejét stb ... Én nem érzem magam ribinek ,11 év alatt hűséges voltam a férjemhez és eztán is az leszek,ez csak egy elméleti kérdés volt .. Egyébként tényleg sok az álszent,sokan még névtelenül sem akarják leirni ,hogy 100milla azért elgondolkodtató egyetlenegy alkalomért ... Fériak most behúzzák fülüket farkukat ,de ha ez tényleg igy működne ,biztos mondanák az asszonynak ,hogy ugyan má ... lerendezzük a lakáshitelt ,a kocsitörlesztőt ,utazunk belőle ... és még marad is . stb .Én megbeszélném a férjemmel ,és aszerint döntenék ...
2013. jún. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Az emberek ingyen is félredugnak, általában.

Ha lenne párom, nem tenném, de egyedülálló vagyok, ha pénzt ajánlana egy sármos úriember, lehet hogy megtenném. Ha ingyen benne lennék, akkor pénzért miért ne??

Taszító külsejű vagy jellemű férfival azonban pénzért sem.

2013. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
91%

16-os vagyok! Kérek 100% hasznos felpontozást!

Ugyanis az volt a kérdés, hogy "Mennyi lenne az a pénz amiért megcsalnád a házastársad?"

Én pedig erre válaszoltam.


A pontozással ne moralizáljunk. A kérdés sem arról szólt.

2013. jún. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Semennyi.


Azért nem mert, utána képtelen volnék a párommla lenni, így szakítanánk, lehet lenne sok pánzem/pénzünk, de utána, ha tudna róla, és miért ne tudna, hiszen sok pénz áll a házhoz, akkor nagyon ritka, hogy miután megtörténik ne bánná meg, hogy engedte, és ne menne rá a kapcsolat. Kivéve akik szoktak gruppizni, vagy 3. Félt alapból is bevonni..

2013. jún. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!