Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele mennétek így egy távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele mennétek így egy távkapcsolatba, és mennyire vállalható fel?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm,aki pár éve a munkatársam. Munka kapcsolat volt köztünk, telefonon kellett dolgokat egyeztetni.

Én mindig is egy kicsit többet éreztem ennél.. idővel közösségi oldalakon beszélgettünk, jól elvoltunk. Aztán egy ideig megszakadt a kapcsolatunk, már nem kerestük sűrűn egymást. Éltük az életünket.Mostanában megint egymásra találtunk. Kölcsönös a szimpátia, a vágy. Én vagyok a nő, idősebb vagyok nála. Mondhatom így, hogy egy fél ország választ el minket egymástól. Tudom, tisztában vagyok a távkapcsolat buktatóival, azzal, hogy mit jelent az, hogy jóval fiatalabb nálam. Tudom, hogy itt senki nem tud dönteni helyettem, nem is kell.. csak kíváncsiak lennénk véleményekre, és arra aki volt esetleg ilyen helyzetben, hogy döntött.


2013. jún. 23. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatba kezdtem. 3 hónap után összeköltöztünk. Nem bírtuk volna, hogy csak kéthavonta, vagy jobb esetben havonta láthatjuk egymást. Kicsit korai volt, de jól sült el. Viszont még egyszer a büdös életben nem kezdenék távkapcsolatba. Ha te bírod, akkor miért ne. Nekem egyszer elég volt belöle, köszöntem szépen. :)
2013. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értelek.. azt még tudni kell, hogy az ő élete ott van, oda köti a családja, a munkája. Engem ide. A gyerekeim itt járnak iskolába, ide köt a munkám. És én igazából nem is szeretnék össze költözni..
2013. jún. 23. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagyon nagyon érdekelne, és vonzana az illető, akkor igen. Megérne egy próbát.
2013. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!