Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan nő, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki nem csalja meg a barátját, vagy a férjét?

Figyelt kérdés
Egy régebbi kérdés inspirált arra, hogy feltegyem az alábbi kérdést:
2007. szept. 22. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen létezik. Pl én sosem csaltam meg a páromat (akik elötte voltak azokat sem).

Alapból olyan vagyok hogy tiszta lappal kell indulni. Ha már nem volt jó a kapcsolat inkább szakítottam, mint hogy megcsaljam.

Azt hozzá teszem sztem le is buktam volna. Nem tudok hazudni :)

2007. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem ezt a kérdést.. Hogyne létezne. Minden ember más. Van aki fűvel-fával megcsalja a párját, van aki soha nem lenne hűtlen, hanem ha érzi hogy nem működik egy kapcsolat inkább kilép belőle. A "nők" nem olyan kategória, hogy minden egyes "elemére" ugyanaz lenne jellemző. Szép is lenne ha nem létezne olyan nő aki nem csalja meg a szerelmét... Azt hiszem sokkal többen ülnének börtönben hirtelen felindulásból elkövetett emberölésért... :) Vagy akkor ez lenne a természetes és a hazaérő férjnek meg sem kottyanna, hogy mással találja az asszonyt? :) Szóval a válaszom: igen, bármennyire is furcsa a mai világban, de léteznek olyan régimódi egydek, akik komolyan veszik a házastársi esküt :9, vagy csak egyszerűen nem szeretik megbántani azt akit szeretnek...
2007. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ember (mindegy, hogy férfi vagy nő) igazán szeret valakit, akkor nem fogja megcsalni.

Nekem volt olyan barátom, akit megcsaltam, persze utána meg is mondtam neki.

De a férjemet nem csalnám meg, sose merült fel bennem! El sem tudnám képzelni, hogy más férfi hozzámérjen.

2007. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Létezik! Keress és találsz!
2007. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Eddig nem találkoztam olyan nővel, aki hűségesl lett volna az összes párjához.Szóval mindegyiknek volt már félrelépése.Nem tudom, hogy ebben a tényben, benne ven e a válasz.;)
2007. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
léttezik...!!csak becsület meg tisztesség és szeretet kell hozzá!én soha nem csalnám emg a barátom!akkor inkább szakítok vele előtte!
2007. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy létezik csak még rá kell találnod, engem eddig összesbarátnőm megcsalt és mind vissza akart férkőzni a kegyeimbe, amikor rájöttek, hogy belőlem sak egy van és csak én tudtam azt nyújtani nekik amit nyújtottam, ennek ellenére nem vagyok elkeseredve, de amikor kiderültek ezek a dolgok akkor nekem is nagyon fájt, szóval fel a fejjel :D
2007. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen!Én még soha senkit nem csaltam meg pedig én is nő vagyok.MIndig hűséges voltam és minden kisértésnek ellen áltam mégis mindig én húztam a rövidebbet.Én voltam az akit megaláztak.Most is egyedűl vagyok egy ilyen ügy miatt ami nagyon fáj.
2007. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!