Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy kapcsolat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy kapcsolat hogy havonta kétszer max négyszer látjuk egymást?

Figyelt kérdés
A pénzhiány miatt ritkán tudunk találkozni a párommal, ha tehetném minden nap elutaznék hozzá, de nem tehetem mert nincs pénzem, képes voltam már eladni a cuccaimat is csak hogy mehessek hozzá. Ő is küzd, hiszen neki sincs pénze még is biztosít nekem kaját, eljön értem kocsival messzire egy fárasztó munka után stb. Nagyon szeretem őt és elmondása szerint ő is engem csak ez a ritka találkozás kicsinál minket. Mégis mi a sorsa ennek? Már alig eszek valamit hogy pénzem legyen, pedig nem sokrol lenne szó...

2013. jún. 21. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
működhet, ha tudható, hogy záros határidőn belül (1-2év)változik a helyzet, van remény összeköltözni, stb. különben időpazarlásnak tartom.
2013. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"képes voltam már eladni a cuccaimat is csak hogy mehessek hozzá"

Tudod van erre jobb megoldás, elmész dolgozni. Tudom elsőre rémisztő, de így talán meg tudnátok oldani.

2013. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Munka mellett adtam el a cuccaim ... amúgy meg tanulok. Nem itthon tespedek meg várom hogy kapjak pénzt valakitől ...
2013. jún. 21. 19:32
 4/4 anonim válasza:
Nekem is az a véleményem ami az első válaszolónak. Ha van rá esély a KÖZEL jövőben, hogy változik a helyzet akkor talán, ha nincs fölösleges próbálkozni.
2013. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!