Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen kapcsolat? Lefeküdnék valaki olyannal akivel nem jártok?

Figyelt kérdés
volt barátomról van szó, szakítottam vele, mert nem akarok most kapcsolatot, és most kicsit nyugi kell.. de valamiért nagyon vonzódok hozzá, meg kívánom őt, meg sokat fantáziálok róla.. szóval lefeküdnék vele csak így kötöttség nélkül, de nemis tudom hogy mit szólna ha én ezt csak így megmondanám?? meg lehet vmi hülye rib.ncnak hinne, meg hogy egyáltalán mit szólna.. amikor jártunk akkor sem erőltetett semmi ilyent, pár hónapig voltunk együtt, de szóba sem jött a dolog nagyon.. meg mondta h ő nem akarja elsietni, szóval akkor akarja amikor már több idő után együtt vagyunk.. akkor ilyenkor mivan?

2013. jún. 21. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
igen ezt ugy hivják szex kapcsolat
2013. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feküdj, ha nem vertek át senkit miért lenne gond?
2013. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de hogy hozzam fel a témát?
2013. jún. 21. 00:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a kapcsolat alatt nem tudtál felszabadult lenni,mert a kötöttségtől féltél.Most, hogy formailag vége, jobban ki mered fejezni mit akarsz tőle. Idővel lehet, hogy többről szólhatna az a kapcsolat mint szexről,úgyhogy szerintem érdemes felvetni neki a témát.
2013. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van, hogy ennyire kívánod, mivel amikor jártatok nem történt semmi, tehát ott van benned az a kíváncsiság hogy milyen lett volna, emellett vonzódsz hozzá és közel is álltatok egymáshoz, tehát eléggé érthető, hogy mért vele fantáziálsz és mért pont ő kell. Az oka az, hogy jelenleg szerintem csak vele tudnád elképzelni ezt a kapcsolatot.
2013. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az lenne a vicces, ha most te a volt barátnőm vagy, mert velünk is ugyanez volt :)


Na de azért megpróbálok válaszolni. Nem hiszem, hogy ribinek hinne, hiszen vele akarsz lefeküdni, aki a barátod volt. Az a lényeg, hogy annyit mondjál neki, hogy más fiúval nem voltál, nem is szeretnél, egy darabig nem szeretnél kapcsolatot meg ilyen lelkizős izéket, viszont sokat gondolsz rá és kívánod őt és szeretnél lefeküdni vele és mit szólna hozzá. Így egy az egyben megmondhatod szerintem nyugodtan. Biztos, hogy meg fog lepődni, de szerintem azt fogja mondani, hogy oké, próbáljuk meg. De ne várj túl nagy dolgokat elsőre mert lehet, hogy nehezen fogja majd ezt elhinni :) Aztán ha nem lesz rossz vagy kimondottan jó lesz, akkor mondd neki hogy valamikor majd megismételhetnétek. Konkrétan az egyik barátom is így van egy lánnyal, hogy szakítottak, de a lány mindig hívja de csak szexuális kapcsolat van közöttük leginkább a távolság és az időhiány miatt.. aztán kitudja mi lesz még belőle. Na de ez bonyolult, a lényeg az, hogy nyugodtan mondd el neki.


Részedről csak az a kérdés, hogy ha ő azóta össze jött más lánnyal akkor az nem zavar-e téged.

2013. jún. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is így vagyok egy pasival, azzal a különbséggel, h mi soha nem jártunk. De én élvezem a kötöttség nélküli szexkapcsolatot :) Hidd el, érdemes megpróbálni ;)
2013. jún. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!