Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfogtam az isten lábát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogtam az isten lábát ezzel a férfival?

Figyelt kérdés

Hmmm... adott egy 30 éves okos - inteligens - humoros- szórakoztató, a lábán mindígegálló... nem sorolom tovább férfi. Na jó nem a leghelyesebb pasi a világon de van benne valami :). Ami még tetszik is... Jó oké van 1 rossz tulajdonség - rendetlen - de ez eszközölhető :)

Szóval a tenyerén hordoz - imádja minden porcikám és órákat tudunk beszélgetni bármiről na és az ágyban valami isteni..

Én idáig nem hittem, hogy van ilyen. Azt hiszem kezdek beleszeretni el sem hiszem, hogy kimondom lehet Ő a nagy Ő?

23/N


2013. jún. 20. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha Te így érzed , akkor biztos így is van.;)
2013. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pénze van?
2013. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sok Boldogságot :)
2013. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet tudni. Majd ha fél-egy év után is ilyennek látod és tudjátok kezelni a problémákat, akkor kimondhatod, hogy megtaláltad a nagy Ő-t! :)
2013. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt - remélem tényleg jól alakulnak a dolgok - bár tudom hogy azért dolgozni is kell rajta - lehet megőrültem de tegnap az jutott eszembe, hogy azt akarom, hogy Ő legyen a gyerekeim(ink) apja... Még magamtól is megijedek :D
2013. jún. 20. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Igyekezz, hogy ő is ugyanezt gondolja rólad.... Normálisnak lenni nem nagy fáradság és nem is különleges dolog, ha egyszer az vagy -- a pasi valószínűleg észre sem veszi, hogy ő úgymond normális, hiszen neki ez a természetes. A gond az szokott lenni, hogy a csajok ebben a gyönyörben úsznak, hogy jaj de normális pasit fogtak ki, csak éppen elfelejtenek cserébe adni is legalább annyit.


Egy szintén normális pasi

2013. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper ! Jó ilyet olvasni ! Sok boldogságot! Ne hagyd elveszni,ritka az ilyen.
2013. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!