Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány egy 25 éves fiúval, vélemény?

Figyelt kérdés
Nagyon jól jönne idegenek véleménye, mivel nem tudom eldönteni hogy helyes-e.. Én vagyok a fiú. Abszolút érett, külsőleg-belsőleg a lány, és kedveljük egymást. Viszont nem hagy nyugodni hogy a szülei mit szólnának hozzá.. Baráti köröm normálisnak tartja, szerintük nincs ebbe olyan nagyon kirívó dolog. Össze is illünk, egy picit alacsonyabb mint én, sportos és fiatalosak vagyunk, csak ugye ő még 17 és így a szülei szerintem kicsinálnának. :( Lány kinézete nem gyerekes.. szinte mindenki megfordul utána nem lehet megmondani hogy 17 éves, kb 20-22-nek is kinéz. A szüleit még nem ismerem, és attól tartok hogy ha ellenzik, akkor nagyon nehéz lesz.. De én úgy gondolok az egészre hogy egy év, és végre teljeskörű felnőtté válik (törvény szerint, de ő már így is az..) Most mit tegyek szerintetek?
2013. jún. 13. 18:20
1 2
 11/13 anonim válasza:

Hogyan alakult kettőtök között?

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én vagyok a lány.

2013. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Külön váltak az útjaink. :)
2013. dec. 25. 18:33
 13/13 A kérdező kommentje:
Te milyen helyzetben vagy pontosan?
2013. dec. 25. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!