Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány egy 25 éves fiúval, vélemény?

Figyelt kérdés
Nagyon jól jönne idegenek véleménye, mivel nem tudom eldönteni hogy helyes-e.. Én vagyok a fiú. Abszolút érett, külsőleg-belsőleg a lány, és kedveljük egymást. Viszont nem hagy nyugodni hogy a szülei mit szólnának hozzá.. Baráti köröm normálisnak tartja, szerintük nincs ebbe olyan nagyon kirívó dolog. Össze is illünk, egy picit alacsonyabb mint én, sportos és fiatalosak vagyunk, csak ugye ő még 17 és így a szülei szerintem kicsinálnának. :( Lány kinézete nem gyerekes.. szinte mindenki megfordul utána nem lehet megmondani hogy 17 éves, kb 20-22-nek is kinéz. A szüleit még nem ismerem, és attól tartok hogy ha ellenzik, akkor nagyon nehéz lesz.. De én úgy gondolok az egészre hogy egy év, és végre teljeskörű felnőtté válik (törvény szerint, de ő már így is az..) Most mit tegyek szerintetek?
2013. jún. 13. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
mindenki keressen a maga korában... nem hiszem, hogy ez normális lenne.. más célok, más tervek.. baromság, ráadásul, ha a lányomról lenne szó, kérdés nélkül megtiltanám..
2013. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kislány még. várj vele míg kijárja a középiskolát.
2013. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szedjétek szét szegényt :D
2013. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bevállalnám :). 20/F
2013. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez a baj sajnos, mindenki csak a kort nézi, azt nem hogy egymás iránt mit éreznek. Mert gyerek.. mi határozza meg hogy gyerek? Ha betölti a 18-at utána bezzeg már nem gyerek.. nem értem ezt sajnos. Nem egy olyan borzasztó nagy korkülönbség van szerintem. Kedves 20/F azért úgy még talán simán bevállalható lenne, de 25..
2013. jún. 13. 18:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom helyesnek.


25 évesen már a családalapításon gondolkozik egy ember. 17 évesen pedig még a bulik, a pasizás a normális.

Teljesen más korosztály, teljesen más gondolkodás, más célok, tervek, más ízlés.

Semmiképp sem nézhető jó szemmel. Gondolom a 25 éves srác örül, hogy talált egy kis fincsi fiatal husit. Ami rendben van, de ha komoly kapcsolatról beszélünk, akkor ott bajok vannak.


De legfőképp az szánalmas, hogy 25 éves létére, csak egy 17 évest tudott magának összeszedni. Gondolom valami gáz lehet a sráccal, amiért a saját korosztályában képtelen csajozni.

2013. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenkinek a véleményét. Annyit viszont elmondanék, nem vagyunk betegek.. Azért mert beleszerettünk egymásba... Megnézném mások arcát amikor annak a szemébe néz bele akit szeret, és látja hogy hull a könnye.. olyankor már kit érdekel a kor? A lánynak hamarosan jogsija lesz, kérdem én, felelőtlen? Mennyivel jobb egy vele egyidős fiú aki gyereket csinál neki, mint én aki pontosan tudja ennek a súlyát.?
2013. jún. 13. 18:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, még mindig jobb, mint ha valami 35 éves csávóval jönne össze, ha pár évet kibírtok már elenyésző lesz az a korkül.
2013. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belefér ebben a korban. Ha pár évvel fiatalabb lenne a lány akkor már nem.
2013. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

"De legfőképp az szánalmas, hogy 25 éves létére, csak egy 17 évest tudott magának összeszedni. Gondolom valami gáz lehet a sráccal, amiért a saját korosztályában képtelen csajozni."


Milyen baromság ez? Beleszeretett és kész. Semmivel nem könnyebb "összeszedni" egy 17 évest, mint egy 25 évest. Az is lehet, hogy nem is akar már olyan öreg tyúkot...



Kérdező! A világon semmi gond nincs ezzel, legyetek boldogok! Ne érdekeljen más mit mond, a szülei meg majd megbékélnek, ha bebizonyítod, hogy jógyerek vagy.

2013. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!