Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adtatok a párotoknak féléves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adtatok a párotoknak féléves hónap fordulóra valamit?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok. Köszönöm.
2009. okt. 10. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
kis ünneplés virággal, vacsival (amikor ez történt 21 voltam, de ma is ezt tenném) f
2009. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a lánytól mit kaptál? Én amúgy lány vagyok, és meg is van h mit adnék neki, csak sokan mondják h áh féléves hónap fordulóra milyen már, meghogy ez hülyeség... de szerintem nem, csak kíváncsi vagyok, h ki mit adott :) amúgy köszönöm a válaszodat :)
2009. okt. 10. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:

33 f. nem.8 eve hazasok vagyunk.eleg az evfordulo.

ha hosszutavra gondolod ezt a valakit,te se.

1:hozzaszokik

2:ha lesz vitatok,azt fogja mondani"ugy megvaltoztal,az elejen meg a felevesre is kaptam ajandekot"

2009. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kaptam semmi nagy ajándékot, kis fotót kettőnkről ami elfér a pénztárcámban, és írt szépet a hátuljára. Én ennek is nagyon örültem.
2009. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha nem adok neki az nem olyan mintha engem nem érdekelne ez a kapcsolat?
2009. okt. 10. 12:37
 6/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat a sok kérdésért, csak első komolyabb kapcsolatom és kicsikét még kezdő vagyok ilyen téren... :)

köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek :)

Az a fényképes és írásos ajándék szép lehetett :)

2009. okt. 10. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:

mi nem tartunk semmilyen fordulót,se ajándék semmi

DE csak ugy,minden alkalom nélkül szoktuk egymást meglepni kisebb nagyobb dolgokkal

majd ha ugy alakul,akkor házassági évfordulót esetleg,de aztse hiszem

21/L (majd 3 éve együtt vagyunk)

2009. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én bnőmnek amikor fél évesek voltunk egy párnát adtam a közös képünkel
2009. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!