Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "A férfiak azért vannak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A férfiak azért vannak, hogy a nőket szolgálják. " Mit gondolsz erről a kijelentésről?

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam egy tv műsorba:)
2009. okt. 9. 18:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy aki ezt "vallja" bekaphatja!
2009. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Egyesek, hogy fent tudnak akadni egy mondaton..

vannak ennél felháborítóbb dolgok is szerintem, pl ez az oldal: [link]

2009. okt. 10. 14:27
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
1 évet éltem new yorkban az emancipáció fellegvárában, ahol a nők annyit harcoltak az egyenjogúsági jogokért, hogy ha ott egy férfi italozik egy nővel, a számlát mindenki magának fizeti
2009. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na, a kérdezőből előbújt a harcos feminista...
2009. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok harcos feminista. De lehet New Yorkba kéne költöznöm :DD
2009. okt. 10. 19:43
 16/17 anonim ***** válasza:

Köszi az oldalt:)

Nagyon adja:)

"Mi jár alanyi jogon a nőnek???? a pofája"XDXDXD

Ezen majd besz*artam

De az is nagy duma h minden nőt mge lehet csinálni még egy apácát is csak be kell tudni zsongatni:)

2009. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Férfiként abszolút egyetértek a kijelentéssel, ma már szerintem ez lenne a normális. Alapvetően csak olyan párkapcsolatot tudok elképzelni, amelyben a férfi végzi a házi munkát, ágyba viszi a nőnek a reggelit, mindenben odaadóan engedelmeskedik a nőnek, maximálisan kiszolgálja és elkényezteti, míg a nő kedvére használhatja és erényövben tarthatja a férfit. Kár, hogy nagyon kevés hölgy vevő egy ilyen párkapcsolatra.
máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!