Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha barátnőtök el akarna tartani?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal és nekem nincs munkám, nem keresek pénz jelenleg, Páromnak szép fizetése van és azt mondja, hogy ne baj ha nem találsz még munkát, mert ő szeret és szeret adni és szívesen eltartana.
2013. jún. 10. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna, de természetesen azon lennék, hogy munkát találjak. és több házimunkát végeznék
2013. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:

Ha épp nincs munkád és ez őt nem zavarja akkor egészen addig ez ne zavarjon, amíg folyamatosan keresel munkát. Ahogy abbahagyod a munkakeresést, növekszik az esélyed arra, hogy megunja.

Mindenkivel előfordulhat, hogy épp nincs meló, pláne magyarországon manapság.

2013. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem csak addig, állítása szerint nem is kéne dolgoznom menni.
2013. jún. 10. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
mondanám oké édes, már csak egy sört kérek.:D
2013. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zakathol ***** válasza:

Akkor miért nem úgy kérdezed? :D

Én akkor is keresnék munkát. Nem azért, hogy többet keressek nála, vagy bármi egyéb. Egyrészt megdöglenék az unalomtól amíg a nő nincs otthon, másrészt pedig nyilván természetes hogy amennyivel éppen tudok, hozzájárulok a közös költségekhez.

2013. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, akkor csinálnám a házimunkát otthon :D. 20/F
2013. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mivel nem hagynám. :)
2013. jún. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

már mét zavarna

üdv alan harper

2013. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden not el kell tartani fodrasz szoli stb orulj neki ha neked nem kell add meg a szamat:)
2014. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!