Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy minden olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy minden olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve vagyunk együtt a párommal. A kapcsolatunk elején minden tökéletes volt, ő volt az akivel el tudtam képzelni az életem és már a jövőt is elkezdtük tervezni. (Azt hozzá tenném, hogy ő az első komoly kapcsolatom.) Egy év után sajnos elkövetett egy nagy hibát és lefeküdt egy másik nővel. Nehezen de meg tudtam neki bocsájtani, de bízni sokáig nem tudtam benne. 3 év után (most) kezdtem el újra bízni benne és erre fő beleszeretett egy másik nőbe akivel már a jövőjét tervezgette. Olyanokat hazudott nekem, hogy munkába kell mennie ezért nem tudunk találkozni, de közben meg a csajjal volt. :( Mikor rájöttem a dolgokra és szakítani akartam vele, ő hallani sem akart róla. Végül ő írt nekem egy SMS-t, hogy inkább legyen vége, de este meg már könyörgött, hogy felejtsem el amit írt végül már én küldtem el mert nem akartam a játékszere lenni. 1 hét után felhívott, hogy szeretne velem találkozni, nehezen de belementem a dologba és mikor találkoztunk visszakönyörögte magát. Valamiért nem tudtam neki nemet mondani... Azt hittem, hogy idővel minden rendbe jön és majd ő lesz az aki küzdeni fog a kapcsolatunkért. De sajnos rá kellett jönnöm, hogy ez nem így van. Egyikünk sem érzi már azt a nagy szerelmet, de mégsem tudjuk elengedni egymást. Hajlandó lennék szinte bármit megtenni, hogy visszakapjam azt az embert akit megismertem és újra egymásba szeressünk. De hogy csináljam ? A kommunikáció nála nem működik, mert semmit nem lehet vele megbeszélni, szinte mindenre egyszavas válaszokat ad... Valami bevált módszer, esetleg tapasztalat ? Megköszönném ha tudnátok segíteni...
2013. jún. 9. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem lenne: minek?

Egy esélyt mindenki megérdemel úgy vagyok vele, Ő már megkapta - és nézd meg megint eljátszotta, ha megint úgy teszel mintha mi se történt volna ugyanígy jársz, előbb utóbb úgy is megfog csalni bármit is mondjon, főleg ha már megtette kétszer akkor úgy van vele: "bármikor megcsalhatom ha megtudja ugy is megbocsát". Az a legrosszabb mikor évek múlva történi kez és nem azonnal, még több kidobott év és te ott vagy egyedül senki nélkül. Ha úgy érzed hogy megsajnálod és engedsz neki, akkor gondolj arra hogy te otthon vártál rá, fzőtél neki/takarítóttál rá/bármi miközben ő egy másik nőt kúrt, akkor bezzeg nem gondolt rád. Ezt az embert felejtsd el, gondolj arra akit szerettél valaha, de ne pocsékold a saját időd lesz más aki értékelni is fog téged, ne várd meg míg elúszik minden lehetőséged. Ez a kapcsolat sosem lesz már olyan mint régen, úgy hogy legyen méltóságod mondj neki nemet, és hagyj hátra mindent, sokkal jobban jársz

2013. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igaza van hagyd a fenébe mert már úgy sem lesz semmi olyan mint régen el kell felejteni egyszer még belefér de kétszer................... hhhhhhhhhúúúúúúúúúúúúúúúú
2013. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!