Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek lehet olyan pasija egy nőnek, aki külsőre nem igazán tetszik neki?

Figyelt kérdés
Voltatok már ilyen helyzetben?
2013. jún. 7. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen és tök megtudtam szeretni!
2013. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen! pontosan így vagyok... először csúnyának láttam a barátom, de megismertem és a legjobb srác a világon... szeretem, és... talán nem a leghelyesebb, de már nem is látom csúnyának, mást nem is akarok már...
2013. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt rá példa az életemben és közel 2 éven át tartott. 31N
2013. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a legtöbb pasi bejön külsőre, szóval nehéz az én ízlésvilágomtól messze esőt találni. Szóval szerencsére nem voltam ilyen helyzetben.
2013. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amikor megismerkedtem a párommal akkor nem vonzódtam hozzá,6hónapig csak dumáltunk facebookon,ezalatt 1x találkoztunk,mire letelt a 6hónap a beszélgetések alatt annyira beleszerettem hogy amikor újra láttam nem értettem hogy miért nem tartottam vonzónak
2013. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Naná nekem is volt. Később még megtetszhet én beleszerettem és utana már kifejezetten tetszett pedig elsőre nem jött be de örülök hogy adtam neki esélyt. Sajnos pár hete elhagyott...
2013. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
volt. elsőre nem tetszett egyáltalán, de ahogy megismertem, és rájöttem, milyen lehengerlő személyiség, beleszerettem, és valami őrült módon elkezdtem vonzódni hozzá...
2013. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
volt igen persze
2013. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Párommal 1 évig csak barátok voltunk, mert nem tetszett külsőre. Aztán észrevettem magamon, hogy elkezdtem beleszeretni, szerencsére ő is, és már másfél éve együtt vagyok :) Még most sem tartom kifejezetten helyesnek vagy "jó pasinak", de ez lényegtelen a személyisége mellett, és már olyan dolgokat is szexinek tartok benne, amiket anno nem.
2013. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Van egy fiú, aki olyan kis csúnyácska, először nem is tetszett, de kevesebb, mint 2 évre rá beleszerettem, már menthetetlenül imádom.
2013. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!