Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit kéne tennem? Hogy nyugtathatnám meg magam? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit akibe beleszerettem és ő is szerelmes belém. Nem járunk fizikailag, mert messze lakunk egymástól így mindkettőnknek van kapcsolata. Nekem a szexuális kapcsolatom nagyon rossz, viszont a férfinek a másik lánnyal igen jó, tehát nagyon élvezik a dolgot, de nem szerelmes a másik lányba. Engem eléggé zavar, hogy ha összekerülünk nem fogok neki megfelelni, mert nem vagyok képes egymás után több orgazmusra, vagy esetleg több órás szexre. (most két lány ismerősét sűrítettem az előbbi mondatba). Azt mondja neki is ugyan olyan rossz és nehéz elviselni hogy én szexelek ráadásul úgy hogy nem is élvezem, sőt mondhatni undorral teszem meg vagy nagy közömbösséggel. De szerintem nekem abban jobban igazam van hogy rosszabb helyzetbe vagyok, mert nem is tudom. Szerintem attól nem lehet kiakadni hogy akit szeretek egy másik fiúval rossz a szexuális élete mint mondjuk neki nagyon jó azzal a másik lánnyal. Zavar az hogy a másik lánynak sok pénze van és nem hord melltartót, pedig már abban a korban van hogy szerintem kéne, mert nincs kis melle, de mindegy és engem meg lefikázott a barátom hogy meg van ereszkedve a mellem (utána gyorsan hozzátette hogy biztos azért mert meg fog jönni). Úgy érzem sokkal szebb az a másik lány, és hiába engem szeret a férfi nem fogok tudni neki megfelelni a későbbi életben. Sokszor az öngyilkosságon gondolkozom, mert nehéz elviselnem a dolgokat.
2009. okt. 8. 16:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
a 46 éves mivel nem multimilliomos így nem tud mindig itt lenni velem, de minden nap beszélünk több órát. A kérdés nem kamu, nem fecsérlem olyanokra az időt, hogy hülyeséget kérdezzek. Igen lehet zavaros kissé, mert próbáltam lerövidíteni, de nem annyira ment. A szüleim elváltak, apámat nem szeretem, anyával meg sosem beszélgettem ilyen dolgokról, és hülyét is kapna, hogy tőle idősebb pasival szeretnék lenni. a 46 évesnek jó munkahelye van ott nyugaton, legalábbis itt keleten meghalna :), meg a lánya is ott van, őt nem hagyná ott. Remélem nem hülyít, még nem feküdtem le vele és egy jó darabig nem is akarok még. a másik csak nem cigány, de nem szeretem a csajszit. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, várom a többit :).
2009. okt. 12. 06:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Olyanról még nme hallottál, hogy messziről jött ember azt mond amit akar? Te komolyan azt hiszed, hogy az a 46 éves pasas rád vár? Kérdezed, hogy mit tehetnél? Dobd ki azt az idióta 28 évest, felejtsd el a 46 évest, és próbálj összeszedni valami 20 év körüli pasat, aki nem több száz kilométerre lakik tőled. Ja, és nem ártanaaz önbizalmadat is a helyére tenni.
2009. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!