Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit kéne tennem? Hogy nyugtathatnám meg magam? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit akibe beleszerettem és ő is szerelmes belém. Nem járunk fizikailag, mert messze lakunk egymástól így mindkettőnknek van kapcsolata. Nekem a szexuális kapcsolatom nagyon rossz, viszont a férfinek a másik lánnyal igen jó, tehát nagyon élvezik a dolgot, de nem szerelmes a másik lányba. Engem eléggé zavar, hogy ha összekerülünk nem fogok neki megfelelni, mert nem vagyok képes egymás után több orgazmusra, vagy esetleg több órás szexre. (most két lány ismerősét sűrítettem az előbbi mondatba). Azt mondja neki is ugyan olyan rossz és nehéz elviselni hogy én szexelek ráadásul úgy hogy nem is élvezem, sőt mondhatni undorral teszem meg vagy nagy közömbösséggel. De szerintem nekem abban jobban igazam van hogy rosszabb helyzetbe vagyok, mert nem is tudom. Szerintem attól nem lehet kiakadni hogy akit szeretek egy másik fiúval rossz a szexuális élete mint mondjuk neki nagyon jó azzal a másik lánnyal. Zavar az hogy a másik lánynak sok pénze van és nem hord melltartót, pedig már abban a korban van hogy szerintem kéne, mert nincs kis melle, de mindegy és engem meg lefikázott a barátom hogy meg van ereszkedve a mellem (utána gyorsan hozzátette hogy biztos azért mert meg fog jönni). Úgy érzem sokkal szebb az a másik lány, és hiába engem szeret a férfi nem fogok tudni neki megfelelni a későbbi életben. Sokszor az öngyilkosságon gondolkozom, mert nehéz elviselnem a dolgokat.
2009. okt. 8. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

A külsőségekre ennyi figyelmet fordítani a legnagyobb butaság! Akinek csak ez a szempont, az csináljon magával valamit.. De ne te!! És akkor mi van, ha nem vagy bombázó? A másik nő értékeiről semmit nem mondtál. Csak hogy van pénze, imádja a szexet és valószínűleg mást se csinál, csak termekben formázza az alakját. És közben lehet, hogy annyit se tud, mint a kerek kis hátsója..

Az meg a másik, hogy férfi miatt ilyen meggondolatlanságot elkövetni bűn. Ha ő nem fogad el, akkor az legyen az ő baja! Annyi más férfi van, akik nem szexpartnerre, hanem élettársra vágynak.

Szerintem ne a szex legyen az elsődleges szempont a kapcsolatban! És ha a mostani barátoddal kellemetlen a szex, és nem is érzed jól magad vele, miért vagytok még együtt?

Ha le akarsz nyugodni, akkor csak ismerd meg magad. Az értékeidet. És nem az az érték, hogy kit milyen külsővel áldott meg a sors! :)

2009. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A korod engem is érdekelne! A másik kérdésem,hogy minek jársz azzal a pasival,akit nem szeretsz és még a szex is sz@r?
2009. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
18éves vagyok a barátom 28 a másik lány 31 a férfi 46. A férfival szeretjük egymást, ha vége a sulimnak ami 2 év szeretnénk összeköltözni. Ő is azt mondja hogy szép vagyok neki meg minden csak kicsit félek. a barátommal már 5ször próbáltam szakítani de nem érti meg. a szexet erölteti és ezért utálom a szexet viszont a férfire testileg-lelkileg vágyom. én fogamzásgátlót szedek a másik meg esemény utánit elvileg, mert neki a kétheti vagy heti 1 alkalom nem rendszeres de már van olyan is hogy egy héten kétszer. ha csak a gyógyszert nézem már rengeteg pénz. Nem hiszem hogy járna konditermbe, de az zavar, hogy a férfivel egy héten egyszer a munkahely miatt találkoznak és multkor a nőci ott aludt a férfinál hogy az is mármint a férfi is nézett egy nagyot. a lány szerintem 170 körül van, csinos, nagyon szép arca és szája van, a szeme meg kicsit ilyen ázsiai beütésű, de nem durván csak épp annyira hogy kis szűk szeme van. a lényeg hogy elég szexis lehet, hálistennek csak képről láttam.
2009. okt. 8. 16:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért kérdezek vissza,hogy jól értem-e.A 46 éves pasival tervezitek,hogy összeköltöztök,ha 2 év múlva végzel?

Ha addig te vágysz férfira,mármint a szexre és ez a 46 és pasidnak nem gond,akkor miért ezzel a 28 évessel vagy,akivel rossz az ágyban,miért nem keresel mást? Ha szexre kell csak,akkor annyi pasit találhatsz,mint égen a csillag.

Amit viszont neked is el kell fogadni,hogy a 46 éves pasid ugyanúgy vágyik csajra,mig nem lehet veled!Az mindegy,hogy kicsi dundi vagy vékony magas vagy ázsiai a szeme vagy üveg.Neked el kell fogadni,hisz te sem vagy apáca.Nekem mondjuk ez az egész nem menne...

Csak halkan jegyzem meg,hogy az ázsiai csaj nem szedhet rendszeresen esemény utánit,mert az évente kétszer lehet!!!

2009. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem úgy ázsiai :) de azért ez aranyos volt. Nekem a 46 éves nem csak a szexre kell. egymásba szerettünk és igen, a kezdeti időben elfogadtam, hogy nem kérhetem hogy várjon rám két évet, ami nem azt jelenti hogy nem szexelhetünk együtt, csak ugye én keleten lakom ő meg teljesen nyugaton, tehát egy évben csak 2-3 alkalommal tudunk személyesen találkozni. Minden problémánkat meg tudjuk beszélni kivéve ezt, vagyis ezt nem szeretem neki emlegetni, mert nem akarom megbántani, meg bíztat arra, hogy ha igazán szeretem akkor nem a másik csajra gondolok, hanem arra, hogy mennyire szeretjük egymást és két év múlva milyen jó életünk lesz. a baj az hogy pesszimista és depressziós is vagyok így halmozottan nem tudom már elfogadni a dolgokat. Tehát nem kizárólag szexre kell hanem mint férfi, mint partner.
2009. okt. 8. 21:07
 7/12 A kérdező kommentje:
a barátommal 28 éves megromlott a szexuális kapcsolatunk, de nem is szeretnék mással szexelni míg le nem telik a két év. bután hangzik, tudom
2009. okt. 8. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:
te most vagy szórakozol vagy hülye vagy.
2009. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez eléggé zavaros,nem nagyon értem,de az öngyilkosságot azt FELEJTS EL!!!


Nem ér ennyit..

2009. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Figyelj, nem akarok beleszólni az érzéseidbe, és pláne nem akarom el bagatelizálni a dolgot, de szerintem nagyon nagy bajban vagy. Behálózott egy 46 éves csirkefogó, aki aki fűvel fával lefekszik, csak téged néz bokornak, Ja nem mert évente 2X nagy-kegyesen megjelenik, és téged is megejt..

Drágám, ha én egy 46 éves pasi lennék, aki nyugaton él, és szerelmes lennék egy 18 éves lányba, úgy igazán, akkor fognám a cókmókomat, keletre költöznék, leverném a 28 éves barátodat( mint vak a poharat), tudod, akivel sz#r a szex. Elkapnálak, és nem engednélek el sohasem. pláne nem kamatyolnék mindenféle vágottszemű cigány-lánnyal.De ez az ember csak hülyít téged, hogy majd 2 év múlva, meg majd így meg úgy... És ott van a másik problémád a 28 éves sz#rházi, akinek csak a szexre kellesz, és nem enged el. gyakorlatilag megerőszakol, hiszen te nem akarod vele..

Nincs véletlenül egy anyukád, akinek ezt elmonhatnád, hogy vajon mit tanácsol? Esetleg egy nagyobb darab apuka, aki úgy rendet tenne a pasiügyeidben, mondjuk évenként egy pofont leosztana az udvarlóidnak?

2009. okt. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!