Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol keressek komoly kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
19/F
2013. jún. 5. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos: ne itt!
2013. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D :D
2013. jún. 5. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Én itt találtam, bár még csak egy hete vagyunk együtt:)

19/F

2013. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Bárhol találhatsz :) amúgy sem kell keresned majd meg talál ha úgy van :) 18/L
2013. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itt is lehet :D
2013. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jah, valószínű, hogy meg fogom találni... :/ Az a baj, hogy a legtöbb velem egyidős lány, vagy korombeli lányoknak annyira hülye, primitív és értelmetlen felfogása van, hogy az valami hihetetlen, de gondolom ezt nem kell részletezni. Persze vannak kivételek, csak nekem nincs akkora mázlim, hogy egy értelmes csajjal össze hozzon a sors... Meg mondom őszintén -szégyen vagy nem szégyen- nekem még nem is volt barátnőm... De nem is akarok alkalmi kapcsolatokat, pedig már lett volna rá alkalmam párszor. Egyszerűen képtelenség találnom egy olyan csajt, aki nekem megfelelne. Vagy, ha lenne, akkor annak tuti, hogy vagy van barátja, vagy én nem tetszem neki, vagy leszbikus... :D De mindegy az én formám már csak ilyen.
2013. jún. 5. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy a legtöbb velem egyidős lány, vagy korombeli lányoknak annyira hülye, primitív és értelmetlen felfogása van, hogy az valami hihetetlen, de gondolom ezt nem kell részletezni."


Nana! :) Egyébként tényleg ne itt, ha találsz is normális lányt, közel sem biztos, hogy nem 200 km-re lakik Tőled. A szociális élet csodákra képes, én is egy barátnőmön keresztül ismertem meg a volt barátomat. És persze ha már kiszemeltél egy lányt, óriásit dob rajtad, ha van egy kis önbizalmad, azt nagyon bírjuk :) Ahhoz, hogy komollyá váljon pedig szerintem azt csináld, hogy ha megvan a kiválasztott nem sieted el a dolgokat nagy örömödben, hanem igenis hagyod egy kicsit éhezni, legalábbis nekem ez bejön (bizonyos szintig). Nem kell belecsapni a lecsóba, türelem, ismerd meg jól mielőtt úgy döntesz, hogy igenis akarod :)

2013. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a holdon XD bárhol találhatsz csak a föld nevű bolygón nem
2013. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!