Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szájra puszi már megcsalásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szájra puszi már megcsalásnak számít nektek?

Figyelt kérdés
egyik barátnőm adott egy szájra puszit egy számára nagyon vonzó fiúnak, pedig van pasija. több nem történt. ha kiderülne, vajon megcsalásnak számítana? nektek igen?
2013. jún. 5. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

"barátnőm"

Aha,persze ő :D


Ha direkt volt,akkor számomra igen

2013. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, de szerintem mindenkinek az a megcsalás, amit ő sem szeretne, ha ellene elkövetnének.
2013. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
szerintem nem az..
2013. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mert az ember nem osztogat csak úgy szájrapuszit. Egy sima puszi, homlokpuszi, orra puszi még nálam oké, az ajkak összeérése már nem. De ha kiderülne azért nem kezelném annyira tragédiaként mint egy tényleges csókot.
2013. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
szerintem sem megcsalás. egy csók már azért elgondolkodtató, de egy puszi még nem.
2013. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tényleg a barátnőm :D ha én lennék elmondanám, hiszen anonim vagyok, soha nem derülne ki hogy én tettem fel a kérdést :D nekem éppen nincs is barátom. amúgy szerintem is megcsalás, csak más véleményére is kíváncsi vagyok :D
2013. jún. 5. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
annak számít, mert a lány akarta is, N
2013. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen az én kétszer csaltam meg az exemet csókolóztam mással az egyiket látta ugyhogy szingli vagyok
2013. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annak, repülne is a csaj.
2013. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!