Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít egy nem viszonzott puszi a szájra?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok a párommal,akit nagyon imádok, vele tervezem a jövőm! Van egy férfi ismerősöm,akit 1000 éve ismerek,és nagyon jóban vagyunk, 5 évben egyszer futunk össze!Mindig úgy "köszönt",hogy megölel,és ad az arcomra 2 puszit!A helyzet az,hogy összefutottunk,és a második puszi elcsúszott a részéről!Persze nem viszonoztam,de annyira hirtelen jött a dolog,hogy nem tudtam elrántani a fejem!Aztán eltoltam magamtól!Nem érzek és soha nem is éreztem iránta semmit, és nem is viszonoztam, sőt, undort éreztem, mégis nagyon rosszul érzem magam a párom miatt!Vagy ezen felesleges idegeskednem,mert bárkivel előfordulhat? Azt sem tudom,hogy megemlítsem-e a páromnak,mert számomra nem volt jelentősége,viszont lehet,hogy ha nem is mutatná ki,de valamiért mégis kételkedne abban,hogy megbízhat-e bennem!?Segítsetek légyszi!!!Köszönöm szépen!!!23/L
2009. márc. 23. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem te csináltad,olyan gyorsan történt,hogy tenni se tudtál ellene.ne mondd el a párodnak szerintem,és ez miatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod.
2009. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne szólj a párodnak. nem te kezdeményezted a dolgot,lelkiismeretfurdalásodnak se kell lenni,ez nem megcsalás
2009. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
szólhatsz neki, mosolygósan elmeséled, hisz véletlen volt az egész nem?
2009. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
velunk is tortent ilyen. szerintem ez semmikepp nem megcsalas mivel reszedrol semmi nem tortent. en orulok h a parom oszinte volt es elmondta. elvicceltuk es kesz. sokkal jobb mintha titkolta volna. igy meg biztosabban tudom h megbizhatok benne. es amikor velem tortent hasonlo, en is elmondtam. nem nagy ugy.
2009. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Véleményem szerint mondd el! Egy kapcsolat az őszinteségre és a kölcsönös bizalomra épül. Már csak azért is mondd el, nehogy véletlen visszajusson párod fülébe, mert valamelyik közös ismerősötök látta... Szerintem nyugodtan mondd el, én a helyedben ezt tenném.

2009. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne említsd meg a párodnak, tök fölösleges bolhából elefántot csinálni. Minden pár saját maga diktálja, megbeszélik, hogy mi számít náluk már megcsalásnak, de ez közéjük biztos nem tartozik, hisz véletlen volt!
2009. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is mondd el, de semmikepp nem szamithat megcsalasnak... ahogy irtad, elcsuszott... meg ha a srac szandekosan csinalta volna, az sem lenne megcsalas, amig nem te kezdemenyezel es nem akar mastol valamit, addig nem csaltad meg... 19 Lany
2009. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megcsalás, de ne is említsd, véletlen volt, előfordulhat az ilyen, de probléma lehet belőle ha a párod féltékeny típus...23/F
2009. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Attól tartok,hogy a srác réséről nem véletlen volt...És a barátom elég féltékeny típus...Nem tdom,hogy érdemes-e feleslegesen idegesíteni!?Azért írom,hogy feleslegesen,mert részemről semmit nem jelentett a dolog!
2009. márc. 23. 21:14
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem Te kezdeményeztél, reagáltál is a dologra - ellökted, inkább kellemetlen volt számodra, mint kellemes.

Mi ebben a megcsalás?

Semmi.

Kivéve: sokat agyalsz rajta. Ezzel pedig nem is kéne foglalkoznod. A Te döntésed elmondod-e a barátodnak, de ha nagyon féltékeny, akkor ő is csak agyalni fog rajt - a semmin.

Ha követekező találkozásnál is valamivel próbálkozik az illető (amiből kiderül, hogy nem véletlen volt a dolog), akkor beszélj pároddal, és kerüld a "betolakodót"

2009. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!