Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít egy nem viszonzott puszi a szájra?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok a párommal,akit nagyon imádok, vele tervezem a jövőm! Van egy férfi ismerősöm,akit 1000 éve ismerek,és nagyon jóban vagyunk, 5 évben egyszer futunk össze!Mindig úgy "köszönt",hogy megölel,és ad az arcomra 2 puszit!A helyzet az,hogy összefutottunk,és a második puszi elcsúszott a részéről!Persze nem viszonoztam,de annyira hirtelen jött a dolog,hogy nem tudtam elrántani a fejem!Aztán eltoltam magamtól!Nem érzek és soha nem is éreztem iránta semmit, és nem is viszonoztam, sőt, undort éreztem, mégis nagyon rosszul érzem magam a párom miatt!Vagy ezen felesleges idegeskednem,mert bárkivel előfordulhat? Azt sem tudom,hogy megemlítsem-e a páromnak,mert számomra nem volt jelentősége,viszont lehet,hogy ha nem is mutatná ki,de valamiért mégis kételkedne abban,hogy megbízhat-e bennem!?Segítsetek légyszi!!!Köszönöm szépen!!!23/L
2009. márc. 23. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne említsd meg, mert részedről nem volt viszonzása. Emiatt kár feszültséget kelteni
2009. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok,hogy így megnyugtattok!Imádom a párom,és nem akarom elveszíteni!:)
2009. márc. 23. 21:45
 13/14 anonim ***** válasza:
miért az megcsalás ha megerőszakolna (lehet hogy durva példa) de arrol se tehetnél
2009. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
egy puszi miatt csak nem lehet elvesziteni valakit...
2009. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!