Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire veszik jó néven a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszik jó néven a szüleitek, ha iskolai vagy más jellegű sikertelenségetek ellenére a barátotokkal vagy barátnőtökkel szeretnétek lenni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem veszik jó néven és igazuk is van. Majd ha egy srác/csaj miatt (akivel addigra valószínűleg már szakítottál) nem lesz munkád, jövőd, akkor te is megérted.
2013. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyémek nem veszik rossz néven. Egyetemista vagyok, előfordul, hogy itt ott megcsúszok, de nem azért mert lesz*rom típus vagyok. Tudják, hogy becsületesen készültem, avagy épp más tárggyal foglalkoztam, esetleg hiába készültem, az adott tárgy nehezen megy stb. Szóval ha bukok is a lelkiismeretem általában tiszta és nekem is szarul esik, nem kell érte letolniuk már... Ha az aznap estét a párommal szeretném tölteni, akkor tiszteletben tartják a döntésemet, hiszen ismernek annyira, hogy a következőre mégjobban felkészülök majd ennek ellenére is.


Még gimi végén próbáltak terelgetni, hogy sok vagy nemtudom, de rájöttek, hogy fölösleges, szerencsére régen belenevelték, hogy betudjam osztani az időmet.

2013. jún. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!