Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jöttetek össze a volt barátnőtökkel/ barátotokkal? Jobb vagy rosszabb volt a 2. járás?

Figyelt kérdés
Ki kezdeményezett?
2013. jún. 1. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem.Összejönni.Hm ez érdekes.Ki mitől számítja.Én az első csóktól ami a 2. randin már megvolt.
2013. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a barátom. És jobb volt. Pár hétig egymáshoz se szóltunk aztán egy békülős szex és minden jó volt ismételten
2013. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ex... nálam azért ex, mert elmúlt. Így nem jönnék vele össze újra, egyikkel sem.
2013. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sosem jönnék össze még egyszer az exemmel.

Ha már egyszer meg volt rá az okom hogy szakítottam vele, akkor valószínűleg másodszorra is meglenne.


17/L

2013. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mikor először jártunk nem szerettem igazán,rengeteg problémánk volt,nem akartam elkötelezni magam igazán. volt egy nyarunk külön-külön,más emberekkel kavartunk. Decemberben újra összejöttünk,nagyon-nayon sokáig vele szeretnék maradni,beleszerettem,komolyra ervezzük egymással,de nagyon nehezn indult. 3 hónapig átbezséltük a problémáinkat,az utóbbi 2 hónap aránylag békében telt,2 hete teljesen lenyugodtunk,boldogok vagyunk,szerelmesek,és együtt nézünk ajövő elé. Mi elhatároztuk,hogy minden rosszat eltüntetünk KÖZÖS erővel a kapcsolatunkból.. nyilván lesznek még gondok,de ez a pár hónap bebizonyította,hogy jöhet bármi,a szerelmünk annyira erős,hogy kitartunk egymás mellett. Most megyünk az első nyaralásunkra június végén. Ha TÉNYLEG változtatsz a hozzáállásodon,és ő is szeretné a kapcsolatot,nem lehetetlen megoldani. Félrepakoltuk a féltékenykedést, az exeket teljesen kizártuk az életünkből,rájöttünk mik voltak az eddigi hibáink. Pl. sokat beszéltünk neten,vagy telefonra feltelepitett programon.Hajlamosak voltunk ott vitatkozni,mert nem jöttünk rá,hogy ott minden máshogy jön le. Neten keresztül. Sok sikert,hosszú út lesz amíg rádöbbentek mit rontottatok eddig el. Szerintem ahol szerelem van,ott minden javítható.

A.

2013. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ev utan. Elosszor szinte nem is volt szerelem, mert csak egy hetig tartot.. Aztan most nem reg kezdemenyezett en megadtam a nagyobb kezdo lokest es azota happy together :D
2013. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!