Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam ki neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki neki, hogy tetszik, de ne tűnjek nyomulósnak?

Figyelt kérdés
Ez volt az 1. évünk ugyanabban az osztályban, de most jöttem rá, hogy igazából szeretem. Nagyon kedves, aranyos lány. Mindig meg tudom nevettetni, ez az erényem, talán az egyetlen. Nem vagyok valami fú de menő gyerek, és nem is vagyok kigyúrt állat, de kövér se (kb. átlag). Csak normális válaszokat, ha kérhetném:)

2013. jún. 4. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagytok, akkor hívd el mondjuk moziba. Ha vicces vagy, akkor vígjátékra. Ott nem is olyan kínos a dolog, meg nem muszáj a film alatt beszélgetni. Ha meg nem úgy sül el, én a haverjaimmal is járok moziba. ;) Sok sikert!
2013. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De ha nem szeret moziba járni?

u.i.:köszi a gyors választ:)

2013. jún. 4. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!