Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexpartnerrel lehet felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnerrel lehet felejteni volt barátnőt? Vagy ideig óráig jó, de attól még az űr megmarad?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az űr örök és állandó, már a Nagy Bumm előtt is létezett.
2013. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Típus kérdése,és attól függ menyire szeretted az exedet,és ki dobott kit.Ha beleszeretsz a szexpartnerbe,akkor gyorsabban megy a felejtés.:)
2013. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én szakítottam a sráccal, akinek szexpartnere lett utánam (amúgy ezzel a szexpartnerrel már régebben is kavart, akkor sem szeretett bele)
2013. jún. 4. 13:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Az kell,hogy mondjam hogy igen,mindenképpen segít a felejtésben hiszen a testi örömök megvonása után gyorsan jelentkeznek a megvonási tünetek,így nem kell visszakönyörögnie magát hozzád,mert a szükség nagy úr.

Megbántad a szakítást?

2013. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
meg
2013. jún. 4. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha te szakítottál vele,akkor igen,próbál felejteni,és ahhoz a lányhoz ment vissza,akivel már volt régebben,így valószínű menni fog neki a felejtés.
2013. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor nincs mit tenni, beletörődöm
2013. jún. 4. 13:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megbántad a szakítást,miért nem mondod el neki?
2013. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beletörődni - én is hasonló helyzetben voltam/vagyok: szakítottam a leányzóval 2009-ben, azóta nem sikerült elfelejteni teljesen. Pedig én mondtam hogy legyen vége.
2013. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer talán az lenne, ha te is próbálnál valami új kapcsolatba belefogni - az új élmények felejtetik a régieket valamennyire, nem az fog az eszedben járni, hogy milyen jó is volt.
2013. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!