Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam e elszeretni más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam e elszeretni más párját, ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, aki 2 éve kapcsolatban él. A helyzetet tovább bonyolítja, hogy kollégák vagyunk.

Ha nem tudnám, hogy kapcsolatban van, akkor azt mondanám, hogy a jelzései alapján én is tetszem neki, de így sajnos nem vagyok benne biztos, lehet hogy csak simán kedves.

Úgy látom a kapcsolata nem annyira szenvedélyes, össze szoktam futni velük az utcán, mert egy környéken is lakunk, és általában úgy fél méterre egymástól sétálnak. Persze ez nem azt jelenti, hogy egyértelműen rossz a kapcsolatuk, csak feltételezés. Viszont én teljesen oda vagyok érte, csak rá tudok gondolni. Szerintetek mit tegyek?

29L



2013. jún. 4. 11:07
 1/8 Buran ***** válasza:

Ha sikerül, akkor nem fog az járni a fejedben, ha neked sikerült elszeretni őt egy másik lánytól, akkor majd jön egy csaj, akinek te leszel a másik lány és elszereti tőled?


Főleg, amikor a kapcsolatotok hullámvölgybe kerülne kéne ezen aggodalmaskodni...

2013. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld! Ha egy ilyen ribizliért elhagyja a normális párját, akkor meg is érdemlitek egymást. És majd a következő ribizli is megérdemli majd őt, ha elszerzi tőled, és így tovább...
2013. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az elszeretés olyan hülye megfogalmazás! Elvenni csak azt lehet valakitől, ami a tulajdona, de a másik fél nem a tulajdonod! Szabad akaratából van veled, és ha másvalaki felkelti az érdeklődését, és már mással akar lenni helyetted, akkor valamit elrontottatok egymással. Ennyi. Tehát te is rosszul közelíted meg a dolgot, kedves kérdező! Próbáld meg felhívni magadra a figyelmét, de ha nemet mond, vagy érzed rajta az ellenállást, tartsd tiszteletben, hogy ő a másik lánnyal van szívesen jelenleg. Ha ez idővel változik benne, és te megfogtad őt, akkor majd jelentkezik nálad.
2013. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mindig is utáltam mikor valaki belemocskol más kapcsolatába.

amúgy igen, ha valakinek sikerül elválasztania őket, hogy vele legyen, az önző. ne csináld a felesleges feszkót abban a kapcsolatban. 2 éve megvannak, tehát jó a kapcsolatuk (ha már 2 évet kibírtak egymás mellett)

2013. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél kis ribi..Keress maganak szabd embert..ne a máséra fájjon afogad...ez undorító dolog mikor "elszereti" a kapcsolatban lévő embert..
2013. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sikerülne, én ha sikerül "elszeretned", akkor valószínűleg nem egy hű de erős kapcsolat volt az övék. Viszont én így nem tudnék bízni benne később hogy tudom hogy voltam én második. Tehát mindig bent lenne a fejemben hogy ha én el tudtam venni a párjától, akkor mellettem is összejöhet valakivel. De ez én vagyok. Ha úgy érzed ő lehet életed szerelme, ne habozz, de azért azt gondold meg hogy tudnál-e benne bízni később ha bejön a terv.
2013. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából úgy vagyok vele, hogy ha igazi a dolog, akkor úgy is utat talál magának. Erőltetni nem akarom, abból nem sülhet ki jó. Viszont nem mindegy, hogy mennyire mutatom ki neki az érzéseimet, mennyire küldöm azokat a bizonyos jeleket. Ha végül szakít a lánnyal, akkor az nem volt az igazi.

Egyébként voltam már a másik oldalon is, egy 4 éves kapcsolatomnak lett vége így, hogy ott hagyott a fiú másvalakiért. Akkor szar volt, igen, de ha menni akar, akkor menjen. Akkor is tudtam, hogy nem a harmadik félen múlt, hanem rajta.

Persze, lehetek ribanc, meg ribizli, de ha miattam otthagyja, akkor előbb-utóbb úgyis otthagyná.

És igen, megbíznék benne. Egy nagyon becsületes, tisztességes ember. Ha lesz olyan szerencsém, hogy végül össze hoz minket a sors, biztosan egyenesen intézné a barátnőjével. Egy igaz dolgot pedig nem hagyna ott csak úgy. Így ha otthagyna is tudnám, hogy nem Ő volt az igazi.

2013. jún. 4. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ha meg tudnál bízni benne, akkor nincs min gondolkodni. Finoman küldöd a jeleket, aztán úgyis látod hogy abszolút elzárkódik, vagy nyitott feléd. Egy próbát megér ha úgy érzed hogy vele boldog lehetnél. (Előző voltam)
2013. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!