Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt néha, hogy nincs értelme a kapcsolatomnak, aztán túllendülök rajta és minden megy tovább?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt,mindenben elsők voltunk a másiknak,de csak hétvégente találkozunk a távolság miatt(más suli,más szülőváros)Amikor együtt vagyunk minden oké,bár kicsit unom már,hogy rutinossá válik a szombat-vasárnap(megérkezés,beszélgetés,vacsi,szeretkezés,alvás,reggeli,ebéd,csomagolás,utazás).Hétközben pedig olyan egyedül érzem magam,mint akinek nincs is párja(telózunk,msnezünk,de az mégsem olyan)úgy érzem kimarad az életemből,vagyis az életem azon részéből.Látom,hogy a többi pár együtt van hétközben,összeköltöznek,komolyan szövögetik a jövőjüket,én pedig csak sóvárgok a 7végéért,ami végülis egy 24 óra együtt valamelyikönknél.Tudom,hogy 2 évig ez így is lesz...állandó utazgatás a másikhoz,de nem érezném,hogy a későbbiekben közös életre vágyna velem a párom.Baj az ha többre vágyom 21 éves lányként?
2009. okt. 7. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts. Azért nincs értelme vele maradni, mert félsz hogy megbántod a szakítással. Lehet hogy rossz lesz eleinte, de amint lesz egy normális barátod és nem csak egy hétvégi, akkor rögtön jobban fogod magad érezni.
2009. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon bírom: (előző kérdező kommijához fűződően)ha valami nem úgy megy ahogy szeretnénk, ha valami gond van, ha kicsit szenvedni kell egyből szakítsunk?Én is ilyen voltam korábban,ha valami nem stimmt egyből szakítottam,aztán jött valaki aki annyira szeretett hogy nem fogadta el a döntésem és magyarázatot kért,megbeszéltük és beláttam h némi változtatásra van csak szükség nem új párra.Azóta már mindig mindent megbeszélek a párommal mert ketten többre megyünk.Egy kapcsolat sem tökéletes,mindenhol vannak és lesznek kisebb nagyobb gondok és áldozathozatalokra is szükség lesz de a szerelmünkért megéri!

(és most hozzád Kérdező :)) :a párkapcsolatok 90%-a a kommunikációs probléma miatt megy gajra. Ha ez neked nem tetszik akkor mond el neki is.Beszéljétek meg,nem szabad önző módon egyedül döntened hiszen kettőtökről van szó! üljetek le, mond el neki mit gondolsz és érzel,gondolkodjatok együtt a megoldáson, és ha kiderül h nem ugyanoan fontos kettőtöknek ez a kapcsolat és nincs más kiút csak a szakítás, akkor legyen, de én a helyedben azért még elkövetnék mindent hogy a lehető legjobbat tudjam kihozni a kapcsolatból.És lehet h még várni kell de ha tényleg szereted és lesz értelme akkor annál édesebb lesz az együttlét.Lehet sablonos, de igaz!Tapasztalat...

Sok sikert a dolgaidhoz,és melletted vagyok:)

L/16

2009. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló,nagyon aranyos vagy:)
2009. okt. 7. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!