Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj? Nagyon különbözőek vagyunk pár dologban (lent). Fontos!

Figyelt kérdés
szóval ő iszik,füvezik, (mértékkel és néha) valamint dohányzik. ezek az alapvető különbözőségek,- én ezek közül egyiket se művelem. Korábban hozzám hasonló szokásrendszerű férfival kezdtem csak kapcsolatot,- de megismertem, nagyon szeretem Őt, ..senki iránt nem éreztem eddig igy. Tehát életvitelileg nem de lelkileg nagyon hasonlóak és érzékenyek vagyunk mindketten. (Nem tini kérdés,20-30közöttiek vagyunk, ezért komoly válaszokra számtok.) Még annyi hogy én vagyok az idősebb(nőként) pár évvel.
2013. jún. 4. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
mi baj lehetne? csak ne szülj tőle gyereket, ha terhes is leszel inkább vetesd el! ne csak magatokra gondolj, hanem hogy milyen körülmények között fog felnőni, milyen sors vár rá!!!
2013. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom,csak az ivást nem művelte. Nem vagyunk már együtt szerencsére ki tudtam lépni a kapcsolatból. Én tuti nem kezdenék még egyszer ilyen emberrel. A füves is drogos!
2013. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
pont ez a baj.. hogy én stabil kapcsolatot szeretnék, és amúgy ő is,- ezt érzem. CSak maga ez a különbség ..ez nem tudom hosszútávon hogy tolerálható..- mert azért mégha el is fogadom, zavar. És azért zavar mert az egészségét teszi tönkre ezekkel..- na szóval ez a gond. DE azt se akarom h én mint valami "terézanyu" megváltoztatom -hülyeség. én se örülnék ha valaki meg akarna változtatni. Azért is nem tudom hol van a kompromisszumnak és a tűrésnek az a határa amikor egyikünk se rendelődik alá a másik akaratának szokásának ..
2013. jún. 4. 09:53
 4/10 A kérdező kommentje:
és itt jön még egy DE : senki nem értett meg úgy mint Ő. Nem arról van szó hogy ne lehetne más kapcsolatom,hanem hogy tárasas magányban lennék, mellette igazán boldognak érzem magam.. (csakhátugye a szokások..a perspektívámat zavarják :( ez tény . )
2013. jún. 4. 09:56
 5/10 anonim ***** válasza:
légy türelmes! és fogadd meg amit elsőként írtam! neked, nektek semmi baj nem származhat ebből, de gyerekeidnek már igen!
2013. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves Első. Köszönöm a te válaszodat is. Én 3-5 éven belül szeretnék -és kb időszerű is lesz a gyermekvállalás ,na most ha vele vagyok, maradok, nyilván tőle szeretnék. Amúgy.. miért írod ennyire nyomatékosan hogy a gyerektől tartózkodjunk ?
2013. jún. 4. 10:11
 7/10 bársokahibám válasza:

Kedves Kérdező!


Csak örülj nyugodtan a kapcsolatotoknak és adj esélyt neki szerintem. Nem kellene ennyire aggódnod ezek miatt. Alább ki is fejtem ha érdekel :)


Amikor egy jó barátom hasonló dolgokat emelt ki akadályként, egyszerűen azt éreztem, hogy felszínesen gondolkodik. A dohányzás, alkalmanként való ivás általános dolog, persze megértem és tiszteletben tartom(méginkább ha ismernélek), ha neked fontos, hogy ne éljen önpusztító életet. De a "mértékkel" és "néha" való füvezés szerintem meg nem közelíti a "milyen körülmények"-et, szerintem túl van démonizálva a dolog. AEÁ 3 államában legális mint tudhatod, nem akarom reklámozni csak jelzem hogy szerintem ennek nincs akkora súlya mintha valamitől függő lenne. És messze nincs akkora súlya mintha rosszul bánna veled.


Megváltoztatni szerintem sem érdemes próbálni, nagyon egészségesen látod a problémát.


Mégegyszer, örülj hogy találtál egy társat akivel jól érzed magad. :)

2013. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
azért nyomatékos a nyerekcsinálás, mert aztán majd az én befizetett adómból nevelik fel a ti hülyegyereketeket!
2013. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bársokahibám válasza:

Nem is igazán jön, hogy válaszoljak a kevéssé kultúrált hozzászólásra, de azért feltételezem, hogy gondolatok fogantatták meg azt is.


Kedves legutóbb válaszoló, egy effajta helyzetből foganó gyereknek fizikai hátrányosságai nem lesznek nagyobb eséllyel, mint az átlagnak, lelkiek pedig úgyszintén, mivel a fent leírt szokások nem relevánsak emberi kapcsolati képességek megítélése szempontjából. Már ha erre a veszélyre céloztál a "hülye" jelzővel.


Kérdező, mint láthatod, a társadalom sokszor nem a releváns dolgokra fektet hangsúlyt. Egy ember jövője nem attól függ, hogy dohányzik-e vagy nem, attól legfennebb megbetegszik 55 évesen. Az érzelmi kultúrája, a személyközi kapcsolati képességei és más ezekhez hasonló furcsa szavak által jelölt tulajdonságok miatt érezheted, hogy jó lesz-e vele egy élet vagy nem. Meg persze az idő még majd segít a döntésben.

2013. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tisztelt bár.....ám!

"iszik, füvezik,"Még annyi hogy én vagyok az idősebb(nőként) pár évvel."

a sors fintora előre látható! a fiatalember néhány év múlva rádöbben, hogy az anyjához hasonló nőt dug. felnéz a pohár mögül, szeretne végetvetni, normálisabb életet élni. rájön, hogy elb@szta a fiatalságát, így hát marad az alkohol, meg a fű. a füvet idővel helyettesíti majd keményebb drogokkal. nem tudom miért nem lehet mértéket húzni ebben a b.zi társadalomban ?

no meg még a hölgy se lehet valami menő agy, ha csak ennyi esze van! méginkább rátesz egy lapáttal az ítéletemre, hogy pont itt tette fel a kérdését! tehát neki sem voltak szülei!!!

2013. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!