Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ennyi idő után se mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyi idő után se mondta, hogy legyünk együtt, akkor nem is fogja?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolultan indult a megismerkedésünk, mikor jóban lettünk még volt valakim, aztán beleszerettem és szakítottam. De előtte már nagyon sokáig hajtott rám ez a srác, és mindenben a kedvemben járt...stb, eléggé látszott, hogy mennyire odavan értem.

A szakítás óta már eltelt másfél hónap, azóta sokat randiztunk, együtt alszunk néha, szex is volt már párszor mostanában, mindennap mikor épp nem találkozunk beszélünk órákat (neten), mindig ő keres, de valahogy ennyi, itt megreked a dolog.

Volt már, hogy úgy voltam vele, hogy hagyom a fenébe, vegyük lazábban a dolgot, mindenki randizzon nyugodtan másokkal is, de erről hallani se akart, meg hogy miért nem próbáljuk meg együtt.

De ennyi idő után se járunk, akkor fogunk valaha?

Pedig úgy viselkedik, de mégse kapcsolat ez... vajon miért lehet ez?

Nekem ez valahogy fura, így nem érzem azt, hogy el tudok köteleződni mellette, nem tudom hogy kezeljem az egészet, nem tudom beleadni magam a "kapcsolatba", hisz nincs is.


2013. jún. 3. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
háááát.. nem tudom..
2013. jún. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

meg hogy miért nem próbáljuk meg

erre kellett volna mondanod h jó próbáljuk meg... és voilá..

2013. jún. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mmano88 ***** válasza:

Szerintem ez már egy kapcsolat.

Szerinted miért nem kapcsolat ez? Mitől lenne az?

2013. jún. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudnám megmondani, hogy miért nem kapcsolat, de én onnantól tekintem annak, ha mások előtt is az a dolog. Tehát amíg senkinek nem mondjuk ezt, hogy mi együtt vagyunk, addig ez olyan, mint valami próbaidőszak vagy nem is tudom minek mondjam.

És ne értsétek félre, nem az a lényeg, hogy a külvilág mit gondol, meg mit lát, de szerintem egy kapcsolatnál tudatni akarja ezt másokkal is az ember, hogy na tessék ő a barátnőm.

Mondjuk most átgondolva..., sok barátjával találkoztam már, előttük is megcsókolt meg ilyenek :D

Na de nem tudom, ezt nem szokás megbeszélni, hogy mi most akkor járunk vagy nem?

Nem volt sok kapcsolatom, csak kettő, de azok több évesek, lehet leragadtam ilyen dedós szintnél, hogy ezt így meg kell beszélni... :D

2013. jún. 3. 02:29
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírtak fényében én nem igazán értem mitől nem kapcsolat ez... De miért nem kérdezel rá...?
2013. jún. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért kell a nevén nevezni mindent?

Miért kellene, hogy kiteregesse?

Ugyan már. Nőjj fel.

Ha jó együtt, nem mindegy, mondjátok-e vagy sem?

2013. jún. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:

Igen, megrekedtél a dedós szintnél!

26F

2013. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!