Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renáta0427 kérdése:

Visszatudnám szerezni?

Figyelt kérdés
A barátommal egyik este összekaptunk és mikor haza hozott akkor azt mondta hogy mindennél fontosabb vagyok neki, nem akar elveszíteni mert teljes szívéből szeret!!!Sajnos ez az este után 8 nappal szakított velem!Azzal az indokkal hogy nem szeretné ha elrontanám az életemet miatta! Nem tudom őt elfelejteni mindig őrá gondolok!!Én nagyon szeretem őt!!Én 17/L ő 29/f
2009. okt. 6. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Hogy érti azt h: elrontani az életed???

szerintem nem szeretett ha csak így eltudna hagyni egy ilyen szöveggel. Ha fontosabb vagy neki mindennél akkor nem hagy el egy ilyen szöveggel.

Szerintem ülj le veel és beszéljétek meg. Ha meg ne mtudja megmagyarázni vagy csak ilyen szimpla szöveggel jön h: "nem akarom h elrontsd az életed" akkor azt kell mondanom h nem is szeretett...:(

2009. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!Remélem megtudjuk beszélni :)
2009. okt. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!