Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják hogy elmúlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy elmúlik a szerelem?

Figyelt kérdés
Sok olyan esetet láttam már hogy párok huzamosabb idő után búcsút mondanak egymásnak, figyelmen kívül hagyva az anyagiakat és ha van a gyerekeiket, mert azt mondják elhidegültek egymástól, találtak mást, unalmassá vált a kapcsolat vagy hűtlen volt az egyik fél.Mitől van ez?Én is párkapcsolatban élek, igaz nem rég óta(9 hónapja),de én nem akarok így járni,mégis azt mondják egyszer megtudom én is, miről beszélnek.Tényleg ennyire naív lennék hogy hiszek a "holtomiglan holtodiglan"-ba vagy az "örök szerelem"-ben?Van ez ellen valami jótanácsa valakinek?Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 19. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer minden véget ér - semmi sem tart örökké.

Ez van. Most boldog vagy, jól érzed magad a pároddal, de ha egyik reggel úgy kelsz fel, hogy már nincs rá (nem rá van) szükséged, akkor tovább kell állni.

Nem mindenki találja meg az örök szerelmet. És miért élnél megszokásból valakivel?

2008. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én meg egyetértek veled kedves kérdező. én is hiszek az örök szerelemben és nem hinném hoy egyszer minden véget ér. reméljük nem is így működik:) de lehet hoyg nem csak te vagy naiv hanme én is:)
2008. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csatlakozom...en is naiv vagyok:P 9 honapja tart nekem is a kapcsolatom, es mar a 2 honap utan annyira elkotelezettnek ereztem magam, mintha legalabb eljegyeztuk volna egymast...hiszek benne h nem erhet veget:)a baratom azt mondta h az "okosok" h 8 honap utan csak ragaszkodas meg szeretet van a szerelem elmulik...hat nalunk nincs valtozas:P remelem meg sokaig nem is lesz:) nektek kivanok minden jot:)
2008. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem olyan mint 1 kád forró víz, nyakig elmerülsz benne aztán szép lassan kihül... körülbelül ilyesmi de ez nem azt jelenti hogy a szeretet elmulik csak a szerelem...sajnos
2008. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is legalább 3 évig ilyen naivságban éltem, illetve éltünk. Elhittük, hogy minket senki, és semmi nem választhat el. Aztán mikor nem is gondoltam volna annyi probléma merült fel... csak úgy, és az addig tökéletes kapcsolat hirtelen terhessé vált, és az addig tűzön-vízen át egymáshoz ragaszkodó, fülig szerelmes pár búcsút mondott egymásnak. Ez már régen volt, de én azóta is büszke vagyok minden egyes sikerére az egykor volt páromnak, és szeretem, ha bár már rég nem szerelemmel, de szeretem. Ez ilyen. De mégis jó elhinni, hogy van, ami örök. De tudni kell, hogy bármikor bármi közbeléphet, és olyankor is megy az élet tovább...
2008. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egyszer végetér a szerelem...és megmarad a szeretet ,a megbecsülis,és minden ami fontos egy párkapcsolatban.Amikor összejössz valakivel akkor szintén mást érzel mint mikor eltallik mondjuk fél év,de ez nem azt jelenti h szakítani fogtok.Van egy érzés ami átalakul...:)
2008. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi kapcsolat nem a szerelmen és szenvedélyen alapul...bizalom, egymás segítése, egymás boldoggá tétele.Akkor lehet teljes és hosszútávú egy kapcsolat, ha a felek nem csak szerelmesek egymásba, hanem egymás barátai, lelki társai..

Az igazi kapcsolatban nem a szenvedélyes éjszakákra, vagy a nagy bizsergésre vágysz a legjobban, hanem az tesz boldoggá, és nyugodtá, ha a társaddal lehetsz, nagy beszélgetések, nevetés, ölelés...

VAN olyan kapcsolat, ami örökké tarthat...de kellenek bizonyos feltételek, és főképp hinni kell benne!

Tapasztalat beszél belőlem, mert nekem már megvan a másik felem.Sok sikert mindenkinek!

2008. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hu, mindent leirtal es szivembol beszeltel kedves elottem szolo....!!!:o)

En is elem 4 eve az igazi kapcsolatomat. Hamarosan eskuvo. Boldog vagyok es nem faj. Imadom a kedvesemet es nem kell megfelelnem. Szeretek hozzaerni, de nem feltetlenul a szex az ami osszetart minket.

Osszetartozunk de semmi sem kotelezo.

Szeretunk egyutt lenni es mindig megnevettet.

Voltam en is szerelmes egy kapcsolatban. Mindig meg akartam felelni - feladtam magam.

Azt hittem a szerelem jo de inkabb csak szenvedtem - a fene nagy megfelelni akarasban.

Nem kotelezo szexelnem, mert nem vagja a fejemhez ha eppen nem vagyok "szexkedvemben"...

Termeszetes, magatol ertetodo, magyarazatra es megfelelesre nem epulo boldog kapcsolatban elek ami kiegeszit, megnyugtat es biztonsagot ad es szeretem a parom igazan.

A szerelem valoban elmulik es van a megmagyarazhatatlan osszetartozas, izgalom, szeretet es megbecsules. Fantasztikus.

Nincs olyan nap, hogy ne koszonnem meg a Jo Istennek, hogy ennyire nagylelku hozzam, hogy pont ot kaptam!

2008. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én valahol olvastam, hogy a szerelemért felelős hormon csak 3 évig termelődik és utána megszűnik. Ezért lesz vége általában a kapcsolatoknak 3 év után, mert utána a nő nem érzi azt a "tüzet" mint azelőtt, de attól függetlenül ugyanolyan szerelmes.
2008. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlhat a szerelem, az a lángoló őrült szerelem, amit a hormonok csinálnak...akár 3 év után. De csak azok a párok mennek szét, akik kapcsolata csak a lángra épül, de nincs alatta semmi mély lelki összetartozás...Szerintem :-)
2008. jún. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!