Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarnak a harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a harmincas pasik velem azért komolyabb dolgot, mert húsz éves vagyok?

Figyelt kérdés
Oké,ez még fiatal,de nem kisgyerek,nem értem,miért nem adnak egy esélyt.Engem a korosztályom nem érdekel,egyáltalán,nekem férfi kellene.Akkor várjak még 4-5 évet?Azért ez nehéz lesz,sok szempontból.Hasonló cípőben járt már valaki?

2013. máj. 30. 18:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
persze ezt értem,csak amikor eleve úgy indit,hogy szexről beszél,és sürget,hogy legyen meg,akkor sejtem,mire megy ki...
2013. máj. 30. 19:09
 12/14 anonim ***** válasza:

Nézd... felnőtt embereknél a szex is része az ismerkedésnek. Én NŐKÉNT is az elején beszélek a szexről, mert olyan partnert keresek, akivel azonos a szexkultúránk, és mindkettőnk számára egyformán fontos a szex. És igen, volt már, hogy első randin bújtam valakivel ágyba... tartós kapcsolat lett belőle. Nem egyszer, nem kétszer.

Az, hogy egy pasinak fontos a szex, még korántsem jelenti, hogy csak megdugni akar...

38N

2013. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos a nők esze bármilyen korban elmehet...
2013. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kolosszus22 ***** válasza:
20 éves túl fiatal, 30-as már öreg. Talán a kettő között kellene nézelődnöd, 25-26 éveseket. Nekik azért már érettebb az agyuk és korban is jól passzolnak egy 20 éves lányhoz.
2013. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!