Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon többet is akarhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon többet is akarhatnak egymástól?

Figyelt kérdés

A barátom legjobb barátja egy lány. A kapcsolatunk első néhány hónapjában nagyon irritált, hogy nagyon sok megbeszélt találkozónk előtt vele töltötte az időt, mert elméletileg annyira megsajnálta, hogy amikor csak tehette, istápolnia kellett a lelkivilágát. Ezt akkor elsérelmeztem neki, és belátta (?), hogy kettős játszma benyomását kelthette, amit tesz. Az utóbbi időben viszont elfogadtam, hogy ő a lány egyetlen lelki támasza, és ha mesél róla, akkor meghallgatom, mert valóban érdekel, mi van vele. Viszont olykor, ha túl sokat beszél róla (lényegében volt már olyan, hogy egész nap szinte minden eszébe juttatta őt), akkor észre veszi magát, és olyanokat mond, hogy mostanában inkább egy xy nevű fiú barátjával szokott lógni, és hirtelen mindenféle kierőszakolt poént idéz fel, amit a sráctól hallott. Nem egyszer találkoztam már a csajjal egyébként, és amikor épp elköszönne tőle a barátom, hiába ott vagyok, a csaj nyomul a barátom közelébe a szokásos pusziadagért. Egyértelműen látszik, hogy teszi-veszi magát a barátom előtt, a magánhangzóit kínosan elnyújtja és így tovább. Számomra ez gyomorforgató, tekintve, hogy a barátomnak ez marhára bejön. Azt mondja, csak barátként, emberként néz rá, nem nőként (holott a kapcsolatunk előtt évekig próbálkozott nála óvatos módszerekkel). Nekem ez az ügy nem egészen tiszta, nem tudom, mi lehet az igazság. Mit tegyek, hogy kiderüljön, akarnak-e valamit egymástól? Köszönöm előre is a válaszokat!

20/L, a barátom 21.


2009. okt. 6. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket: [link]
2009. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát.. az én meglátásom szerint, a barátod nemcsak azt a benyomást kelti, hanem szimplán kettős játékot játszik! Amikor eldöntötte hogy veled akar járni, lett volna ideje ezt a csajt elhessegetni, mégsem tette.

Mi az, hogy a vele töltött idő fontosabb mint te?

Egyáltalán mi az hogy ő a lelki társa és nem te? Te vagy a barátnője. A csaj is meg ő is eléggé gerinctelen!

Mit tegyél hogy kiderüljön? Számomra elég egyértelmű a szitu. Emberként néz a csajra nem nőként? Ugyanmár... ha régen próbálkozott nála és nem kapta meg az semmit nem jelent. Ugyan úgy néz rá, sőt én úgy látom hogy a csaj (mivel teszi magát előtte elég rendesen) is megbánta hogy akkor nem lett semmi, és most próbálja elcsábitani.

Én a helyedben beszélnék a barátoddal bár szerintem fölösleges...

Vannak értelmesebb pasik is a földön, akik a tenyerükön hordoznának téged.

(nem irtad: mióta vagytok együtt?)

L/22

2009. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

úristen

elolvastam és majdnem elsírtam magamat

ha az én barátom ezt tenné velem biztos megmondanám neki hogy most válasszon vagy engem többet nem fog látni

ez nem lehet pusztán barátság... =(

viszont lehet hogy megtépném a kis csitrit :@

2009. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Több, mint 1 éve vagyunk együtt.
2009. okt. 6. 10:16
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Osztom Soma okos és részletes okfejtését!
2009. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom azt, hogy ez ízléstelen... Ha valakit szeretek, akkor nem játszok ilyet, másrészt pedig egy barát barátnő ilyenkor háttérbe vonul, mert érzi, hogy hülye helyzet alakulhat ki miatta.
2009. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nem válaszoltam arra a kérdésedre, hogy mit tegyél. Ülj le a pároddal beszélgetni, úgy igazán komolyan.
2009. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, hogy a dolgok a barátod barátnőjén múlnak igazából...Ne akarj "második választás" lenni!
2009. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt akárhányszor felhoztam, folyton azt mondta, hogy "nem jelent számodra veszélyt, nem kell aggódnod." És még én éreztem magam kellemetlenül abban a helyzetben, mert gyanakodni mertem. Aztán ilyenekkel jött, hogy: "csak segítettem volna neki pasit keresni, mert szegény amiatt lett majdnem depressziós", meg hasonló szövegek. Ez mi? Egyébként nálunk már a gimiben sem köszönt senki puszival a másiknak, hacsak nem a szerelme volt az illető...
2009. okt. 6. 10:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, most amíg minden rendben van köztetek, még nem kell félned a csajtól.. Aztán egy nap nagyon összekaptok valamin, a barátod átmegy megbeszélni a csajjal a dolgot... Következő kép: kefélnek.

Mivel én nem hiszek a férfi-női barátságban, nem is választanék olyan párt aki sülve-főve együtt van ellenkező nemű barátjával. Lehet hogy tényleg barátság, lehet hogy nem, én tuti nem idegelném magam ezzel.

2009. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!