Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudassam vele, hogy szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudassam vele, hogy szeretem, vagy hallgassak egy életen át?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, de nemsokára eljön az utolsó alkalom, hogy látom.Tudom,a fiúk szeretik azt az érzést, amikor lányért kell küzdeni, de ha nem lép, akkor "nincs mit vesztenem" alapon bevalljam? Vagy írjam le neki?
2013. máj. 29. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem,nem mindenki csak így szereti.

Mondd el szerintem,különben ott marad benned,hogy "mi lett volna ha" és amúgyis vesztenivalód nincs.

Sok sikert :)

2013. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 katnise válasza:

szerintem mondd el neki mit érzel nincs mit vesztened ha nem probálod meg később báni fogod

19/L

2013. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha megírom neki? Mert nem hiszem, hogy épkézláb mondatokat tudnék fogalmazni...
2013. máj. 29. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nem te nyerted meg az Axe Apolló űrutazást, hogy többet nem látod? Tiszta király vagy öcsém.
2013. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!