Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

párom állítólag azért nem ment ki külföldre, mert megismert, és belémszeretett


na most kiderült, hogy ezt már nem csak nekem mondta....


annyira ideges lettem, állítólag az anyukájának mást sem mutatott be, csak engem. ez is hazugság.

azon is rajtakaptam már, hogy másik csajjal akart elmenni, ami nálam tabu, és mondtam is neki.


mitcsináljak?


2013. máj. 28. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon bíznék benne a helyedben.
2013. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy ennyire szánalmas? Képtelen vagy önálló döntéseket hozni?
2013. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan dolgokban is hazudott neked amit nem is gondolnál. Ha élvezed, hogy nap mint nap átverjenek akkor nyugodtan maradj vele.
2013. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felőlem nézhet téged tovább hülyének,de én biztos szakítanék
2013. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kedves második!

tudtommal azért van ez az oldal, hogyha valaki nem biztos valamiben, nyugodtan megkérdezheti.

nem voltam biztos a kérdésemben, de megerősítették.


köszönöm amúgy!!!

2013. máj. 28. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek után vele maradnál? Ne hülyéskedj! Ez nem kérdés, persze, hogy szakítanék vele!
2013. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pakolhat is, mihejst hazaér. szemé hazug disznó. összetörte a szívem. pedig leánykérést akart. ezek után? pff.
2013. máj. 28. 14:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakits vele! Nálad jobbat érdemel. Te amikor füzted, mindig csak az igazat és a szintiszta igazat mondtad neki? Nem veszed észre, hogy füzött téged? Mondta volna azt, hogy azért nem ment ki külföldre mert nincs se nyelvismerete, se szaktudása? Vagy, hogy már 25 másik ürgét cipelt az anyja elé, de mind elmenekült? ( Amikor ezeket mondta, nem esett nagyon jol a hiuságodnak???)(Hova akart másik csajjal elmenni?)
2013. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"beszélgetni, szimplán találkozni"

pedig előttem már kavartak...

2013. máj. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!