Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek a kapcsolatnak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a kapcsolatnak így értelme?

Figyelt kérdés

A párom zenész, nagyon elfoglalt, együtt lakunk, de alig vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején meg is csalt, most pedig azt mondta szeret, de nem tudja egyelőre elképzelni velem az egész életét. gyereket, eljegyzést, házasságot nem akar, pedig már 38 éves. én 26 vagyok.

van ennek értelme?


2013. máj. 27. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt összeismerkedtél vele tudnod kellet volna hogy kevés ideje lesz rád. Ha nem érzed magad vele boldognak akkor szakíts.
2013. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme az ilyen kapcsolatnak,jobban teszed ha keresel mást.
2013. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ég világon sehová nem vezet a leírtak alapján egy kapcsolat. Én ezen a ponton lépnék ki, ahol valamelyik fél kimondja, hogy az egész életét nem tudja a másikkal elképzelni. (Félreértés ne essék, nem a házasság meg a papír a lényeg.)
2013. máj. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ilyenkor mire várnak az emberek. Ha a másik fél ezt kimondja vagy azt h nemkivánja, vagy nincs szex és vita van akkor mire várnak az emberek??? Hogy jobb lesz??? Mitöl lenne jobb???
2013. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha külső szemmel elolvasnád a kérdésedet, akkor rájönnél hogy a történetben szereplő csaj mekkora egy idióta, hogy még a pasival van.
2013. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki nagyon elfoglalt, aki dolgozik. Ha az elfoglaltságára hivatkozik, akkor még hülyének is néz.
2013. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!