Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a kapcsolatnak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak nincs sok értelme?

Figyelt kérdés

Van egy párom és 6 éve vagyunk együtt. Az a problémám hogy rengeteget vagyok egyedül nem csak napközben hanem este is, mert ilyen ottalvós melói vannak. Csak mikor itthon is van akkor sem foglalkozik kellőképpen velem. Maszek meló vagy éppen haverokkal iszogatás. Nagyon sokszor veszekedünk ezek miatt, de nem lesz változás , mert kerek-perec megmondta hogy a munkahelyét nem hagyja ott meg az italról sem mond le. Elősször kb. 2,5 éve fordult meg a fejemben hogy elhagyom, de még mindig itt vagyok. történt egy -két dolog azóta teherbeestem de nem maradt meg a baba:( szóval eddig azt gondoltam hogy egy baba érkezése jobbá tenné a kapcsolatunkat, de most már nem igy gondolom!!!!!! Egyszerűen nem vagyok boldog mellette. ezt meg is mondtam már neki nem is egyszer. Nincs közös témánk, nem szoktunk sehova menni együtt ha itthon van akkor is szinte ülünk egymás mellett csendben, és ez elég szomorú.

Pl. tegnap is kb 10 percet beszéltünk telefonon és ennyi ez is este 10-kor volt. Teljesen olyan mintha egyedülálló lennék csak néha találkozunk. De már a szexuális dolgainkal is bajok vannak, nagyon ritkán vagyunk együtt. Volt egy műtétem 2 hónapja és azóta nem is voltunk együtt még egy normális csók sem volt:(((( azelőtt sem voltunk nagy lepedő akrobaták talán a havi 2x megvolt.

Teljesen szétvagyok esve, ti mit gondoltok?

Bocsi kicsit hosszúra sikerült!

Ti próbálkoznátok még vagy már mindennek vége.

26/L


2013. máj. 16. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én leülnék vele még egyszer és utoljára. Megmondanám neki, hogy vagy változtattok, és törődik veled, vagy nincs értelme a kapcsolatnak.
2013. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így kerek perec, ahogy most elmesélted nekünk, neki is szépen meséld el, hogy nagyon szomorú vagy, nem érzed, hogy így lenne valami értelme, és ha nem változik, rövid távon elválnak az útjaitok.


Ha ezek után sem változik, akkor nem vagytok kötél össze kötve.

2013. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennek így tényleg semmi értelme. Írtad, hogy mondtad neki, de semmi változás, a kérdés, hogy mennyi ideig akarod még így húzni...?

Én a helyedben biztos nem maradnék többet mellette.

2013. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok!

Nem akarok már sok időt elpazarolni, csak mindig ugy vagyok hogy elmondom neki szinte minden héten a dolgokat és várom a változást és semmi, marad mindig ugyanaz. És ezt játszom minden héten:( Már nagyon belevagyok fásulva ebbe az egész helyzetbe. És az a legfurább hogy mindezek ellenére ugyanugy mondja hogy szeretlek meg hogy én vagyok a legfontosabb neki. Igy csak megkeserítsük egymás életét, mert ugye neki is rossz lehet mindig ugyanazt hallgatni.

Ja és azt is szokta mondani hogy neki ez a kapcsolat megfelel, na ilyenkor szokott az agyam eldurrani.

2013. máj. 16. 18:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy szerintem ez azért is ennyire fájó pont az életemben, mert a gyerekkorom is igy éltem le. Apukám sajnos nagyon ivott, anyukám meg rengeteget dolgozott és sokszor egyedül voltam.
2013. máj. 16. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:

figyelj...én a helyedben már akkor szakítottam volna ezzel a pasival amikor először megfordul a fejemben....vagyis nem 6 évet pazaroltál volna el rá, csak 2 és felet.


ennek semmi de semmi értelme nincs. így lenni valakivel, hogy nem tesz boldoggá. ráadásul, ha gyereket akarsz, esetleg férjhez is menni , akkor lépned kellene .


ki ebből a kapcsolatból, mert az évek gyorsan elszállnak. most még fiatal vagy, találhatsz rendes pasit....


mondani bárki tudja hogy szeret, de az édes kevés. ki is kellene mutatnia, éreztetnie kellene.


szerintem kár további időt pocsékolni egy ilyenre.


27/N

2013. máj. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!