Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak hülyit vagy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hülyit vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Összejöttem nemrég egy sráccal, de fogalmam sincs milyen szandeka van..parszor kettesbe beszeltunk, azt mondta komolyat akar.Eddig talalkozgattunk,de neha ugy erzem mintha tul kevés lennék neki..nem erzem azt h "hal meg értem ".En 20 vagyok, ö 28.Ölel meg puszil néha,de nekem szükségem volna h érezzem h tényleg nagyon örvend és akar.Vannak gondjai, mert épiti a házát,dolgozik stb.de olyan menő srácnak nézem néha, és azt utalom, és néha olyan kedves kettesbe, hogy imadom..mit tegyek? Higyjek a komoly szándékába? Lehet mert gondjai vannak azért ilyen?
2008. jún. 18. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, ki fog derülni!

Ha nem akarsz nagyot csalódni, akkor jobban jársz ha nem éled bele magad!

2008. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval értek egyet - beszéld meg vele, bár abból, amit leírtál úgy fest komolyan gondolja a "srác"-od.
2008. jún. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!