Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok és van barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és van barátom de sajnos ö se csókolózott még és nem igazán tudjuk öszehozni mert nem tudjuk hogy is kell hogy kell?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az úgyis jö magától:) egyébként úgy kell h mintha maszíroznád az ő nyelvét a nyelveddel:D de mondom... jön az magától;)
2008. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csókba minden megengedett ks szájharapdálás de nem állatmodjára aztan körkörös nyelvmozdulatok kispuszik mindenféle.probálkozzatok.
2008. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ird be bal oldalt a keresőbe hogy 'csók' és olvasd el a válaszokat

vicces hogy ezt a kérdést minden nap felteszik egyszer XD

2008. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már jó párszor le van írva itt is. OLvasd el.

Egyébként meg ne támadd le, és ne akarj már az elején virtuóz lenni. Az első annyira jó, hogy nem kell még külön foglalkozni is vele...

2008. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Állj vele szembe; csukd be; nyomd előre ütközésig; nyújtsd ki; nyisd ki ;)


Viccet félretéve:

[link]

ez a leírás a legtöbbeknek már kínosan részletekbe menő, de ötletet azt adhat :)

2008. jún. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Igazán jó válaszok érkeztek az előttem szólóktól is, de azért ajánlanám még ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y
2008. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ó hát én 17 évesen csókolóztam először, nem volt egyszerű, féltem hogy 'jaj mi lesz ha nem jó neki' stb... de nem kell, mert tényleg jön az magától, az első csókok mindig furák, de aztán megérzed, és összehangolódsz az embereddel, jó lesz az :)
2008. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!