Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelek utalnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra, hogy megcsókolhatok egy lányt aki még nem csókolózott?

Figyelt kérdés

És igen tudod, hogy nem smárolt a lány (én sem), de ne ez legyen a lényeg.

16Fiú


2011. ápr. 4. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. Ha már randizgattok, akkor erősen kétlem, hogy pofonnal távozol, ha meg igen, hát gazdagabb lettél egy élménnyel :D
2011. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mikor én először csókolóztam egy már tapasztalt sráccal lerítt mit ne mondjak. De ha még te sem csókolóztál nem fog feltűnni mivel nincs korábbi tapasztalatod. Hát majdnem szörnyethaltam mikor bedugta a nyelvét a számba úgy megijedtem :D De jó volt :) Amúgy. Csók után vörösödnek jobb esetbe nagyon. A lányok többségének fontos az első csók :)
2011. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A csók az a szájra puszi,a nyelves a smár.A fiúknak kukijuk van a lányoknak meg puncijuk.Milyen jelek?Azt mindenképp megérzed,ha egy lánnyal intimebb kapcsolatba kerülsz.Kezdj egy csókkal,ha már izzik a levegő,aztán a smár majd jöhet nem sokkal később is,ha már nem féltek egymástól.
2011. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem értem,hogy akik jó válaszokat adnak,azok mind 84% alatt vannak...
2011. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a csók a szájra puszi? Olvassál már utána kérlek :D Tudod te hány fajtája van a csókolózásnak? A smár egy újonnan alkotott szó. Csókból van szájra puszi, nyelves csók (francia csók) vagy ezek ismeretlenek számodra?
2011. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mekkora p%cs vagy,ugyanazt írtad le,csak más szavakkal.Előbb okosodjál,aztán okoskodjál.
2011. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ugyanazt írtam le - De azt mondod a smár meg a csók nem ugyanaz. Mert a csók szájra puszi a smár meg nyelves. a Smár a csókra alkotott új szinoníma te nagyon okos. Csókolózni sokféle kép lehet egyáltalán nem ugyanazt írtam. Tanulj meg olvasni. Kösze
2011. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy a kérdésre nem tud senki értelmes választ adni, de arra igen mi a különbség a csók és a smárolás között.

Jól tudjátok, hogyan értettem.

2011. ápr. 5. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Érkezett válasz kérdező! Ha te sem csókolóztál még nem fogod észrevenni ha egy lány még nem csókolózott... Ahhoz tapasztalat kell hogy ki tudd szúrni! De még úgysem biztos hogy észreveszed :)
2011. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!