Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre, vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre, vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel talizgattunk és már-már összejöttünk és tök jó volt együtt ő is mondta és h olyan csaj kell neki mint én,vagyis nem 1 kurva...de jöttek a sz**keverések a barátai részéről..és inkább nekik hitt h van másik pasim st..jóhogy nem nekem 2 hét ismerettség után...meg h én őt sosem keresem csak ő engem..szóval jöttek a gondok..összevesztünk.De ez nem igaz h nekem volt rajta kívül is és azt sem tatom igazságosnak h én őt nem kerestem mert az elmúlt 2 napba csak én hívtam.De most lentvan Balcsin(sulis program)már előtte is volt h megy de azt mondta nem kell neki más csak én meg ami ott lesz a haverja meg a pia csaj nélkül,mivel h vok neki én.Lányok is mentek velük és most már bizti becsajozott a veszekedésünk miatt.:(De ezek után h meggyanusított,ráadásul nem is a szemembe hanem bnőmnek mondta,nekem meg telóba azt mondta h nem mondott ilyet...nem tudom h hívjam e fel h mi van vele..és lássa h keresem.Vki azt mondja hogy majd keres ha akar és ha hiányzok neki és nehogy ezek után még én keressem,vki meg azt h hívjam fel h milyenek a napjai,és h lássa h keresem ha tényleg ez lenne a baj..veszteni nem fogok és h legalább mindent megtettem..Hívjam vagy ne?:(
2008. jún. 18. 17:35
 1/4 anonim válasza:
Szerintem hívd fel. Mit veszítesz vele?
2008. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem felejetsd el.

itt a nyár ezerrel lehet pasizni (jó, most éppen esik, de akkor is), nehogymár egy ilyen kis szerencsétlenre fecséreld az idődet.

2008. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fenntartom nemsokára hazajön..szerintem addig ne keresd és ha miután hazaérkezik is úgy gondolod,hogy akarsz tőle valamit akkor beszélj meg vele egy találkát ahol elmondhatod mit érzel mert így a legtisztább..Most hagyd hadd bulizzon..mondd el neki mit érzel iránta és azt,hogy ha járnátok akkor neked higyjen és nem azért vártál rá eddig mert meg akarnád csalni meg ehhez hasonló butaságokat fölösleges elhinnie mert ha nincs egymással szemben bizalom és inkább másnak hisz..akármióta is jártok ,vagy járnátok az nem jó:(..hát sok sikert és szurkolok
2008. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
felhívtam és mondtam neki h gondoltam felhívom...ő meg mondta h jól tettem és lekzedte mondani mit csinált tegnap meg most mit fog...meg milyen az idő..meg h én mit csináltam meg hova megyek e hétvégén vhova..aztán letettük..csak nem rontottam el semmit
2008. jún. 18. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!