Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti küldtetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti küldtetek már képet üzenetbe fiú barátotoknak? És ha igen miért?

Figyelt kérdés

A lány akibe szerelmes vagyok szokott magáról képet küldeni üzenetbe a facebookon. Ez most mit jelent?:) Régen a volt barátjának küldött képeket. Osztálytársak vagyunk.


16/f


2013. máj. 25. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
biztosan tetszel Neki:) vagy csak nagyon közeli barát.. de nemhiszem:) küldj Te is :D:D
2013. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Neo22 válasza:
Te beszélsz vele, te tudod hogy viszonyul hozzád, ha neked tetszik a lány, és úgy érzed van esélyed kezdj el közeledni felé, de csak szépen lassan:) ne siettesd el xD
2013. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elég jó a kapcsolatunk, minden nap beszélünk.:) Pár nappal ezelőtt megkérdeztem tőle, hogy mit érez irántam amire ő azt válaszolta, hogy Több mint barátság, kevesebb mint szerelem.

Állítólag a legjobb barátnőjének azt mondta, hogy a tegnapi nap folyamán nem csak barátságot érzett.:)


Ha küldenék magamról egy képet üzenetbe szerintetek mit szólna hozzá?:) Vagy a képtől függ?:D

2013. máj. 25. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
én mindenkinek szoktam képet küldeni magamról, számomra nem jelent semmit :) épp akivel beszélek, annak küldök ;)
2013. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én küldtem! És miért? Mert hülye voltam, és azt gondoltam, hogy rendes, becsületes srác.

Hát nagy túrót!

Kirakott, mint ha a barátnője lennék, és mindenféle sztorit kitalált, hogy mit csináltunk, meg ilyenek.

Nem szabad hinni a netes ismerkedésben sem fiúnak, sem lánynak.

2013. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!