Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyi volt a leghoszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi volt a leghoszabb idő elfelejtenni valakit? Utána akadt még olyan ember aki iránt ugyanígy éreztetek?

Figyelt kérdés
Én már csomó ideje itt szenvedek és nem látom a kiutat...... :(
2013. máj. 21. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
4 és fél év volt mire túltettem magam exemenn most több mint 1 éve vagyok kapcsolatban és jól érzem magam többet érzek barátnőm iránt mint eddig bárki iránt.
2013. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egy fél éve vagyok egyedül. Azóta is vele álmodom, de tudom, hogy lesz még, aki jobb lesz. Sajnos amíg nem találsz új szerelmet, addig benned fog az érzés motoszkálni, de utána már nem fog érdekelni. Én is ebben bízom.
2013. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bízol vagy tapasztaltad már ? :(
2013. máj. 22. 00:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam már. Nem is egyszer. Úgyhogy tudom ,hogy így lesz, de mivel most jelenleg nincs senkim, már egy fél éve, még mindig ugyanúgy érzek az exem iránt, mint most te. Szóval megértelek téged is, de hidd el, lesz ez még másképp. Néha én magam sem hiszem el, de aztán ilyenkor mindig feligézgetem az összes eddigi kapcsolatomat és szép sorban végigmegyek rajtuk. Ilyenkor mindig lenyugszok és rájövök arra, hogy nem kell aggódni.
2013. máj. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4 éve mentem szét az első igaz szerelmemmel, és azóta is napi szinten gondolok rá, pedig 2 éve komoly kapcsolatban élek, és a jelenlegi barátomat is szeretem.

2 év után rá kellett jönnöm, hogy sose fogom igazán elfelejteni, soha nem fogom nem szeretni, és vagy megtanulok ezzel együtt élni, vagy beledöglök.

Kőkemény menet volt eleinte, de már beletanultam a szerepbe, és most jó így. Az a srác, ha látom mai napig felkavar, pillangókat varázsol a gyomromba, és biztosan tudom, hogy többé nem lesz ilyen az életemben. De muszáj volt felállni a padlóról, ahol nagyon sokáig tespedtem.

Van, ami sosem múlik el.. De ha küzdesz ellene még rosszabb. Ha elfogadod, a részeddé válik és nem fáj többé..

2013. máj. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én több, mint 4 évig voltam együtt az egyik barátnőmmel, lassan 3 hónapja hogy kidobott. Talán 3-4 napig éreztem magam rosszul miatta, igazából szerintem már nem is szerettem, kövér lett és agresszív, ha nem dob ki én tettem volna meg. Szóval egyáltalán nem érzem már magam rosszul miatta.

Utána volt egy rövid kapcsolatom, ott kb egy hétig volt rossz érzés aztán az is elmúlt.

Igazából egy valaki van akit nem tudtam elfelejteni, egy olyan lány, akivel több, mint 5 éve voltam együtt pár hónapot, de szerintem őt még a mai napig szeretem.

2013. máj. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 év volt.
2013. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem egy 1 mig elfelejtettem...3ev es a jelenlegit meg jobban szeretem
2013. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1 vagy 3 év?
2013. máj. 23. 00:46
 10/10 anonim válasza:
Bocsanat nem jol fogalnaztam!a kapcsolatunk tartott 2es fel ev!amire eltudtam felejteni ill. H nem sirtam mar az volt egy ev ,es 3kellett h valakit jobban szeretek es o eszembe se jut mar... de fel a fejjel hasonlo cipoben leazunk mert akarmennyire szwretem a jelenlegi parom az eletem adnam erte egyszeruen nem mukodik.....kezdek osszetorni!!adj idot magadnak!
2013. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!