Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő ismerkedés, járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő ismerkedés, járás után gondolnátok házasságra?

Figyelt kérdés
vagy akár szólhatna úgy is a kérdés, hogy: mennyi együtt élés után..? :) vagy ha valakinek tapasztalata van, és megosztaná.. szívesen veszem :)
2013. máj. 21. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

most 2 év után belemennék :)

de persze ez életkor függő :)

2013. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)) es mindenkit megertek.. azt is aki mellette.. azt is aki ellene van :)
2013. máj. 21. 21:36
 13/17 anonim ***** válasza:

lehet együtt élni, de azt hogy meddig élnek együtt ennek semmiköze hozzá

egyet mindenkinek meg kell érteni, hogy változik mindenki folyamatosan, sőt a körülmények is, hiába mondja valaki nem akar válni,( persze senki nem akar, aztán még is milyen sok van ) az évek telvével sok dolog van ami már nem olyan lesz,

a kapcsolatért folyamatosan kell tenni N

2013. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

24 voltam, a férjem 21 mikor összejöttünk. 1 hónap múlva már megkérte a kezem. 1 év után költöztünk össze, és fél év együtt élés után volt az esküvőnk. 2 hét múlva ünnepeljük a 3. évfordulónkat, illetve az évfordulónk után 5 nappal leszünk 1,5 éves házasok:)


nagyon boldogok vagyunk együtt az első randi óta. Sosem volt veszekedés, inkább normálisan megbeszélünk mindent.


Jól kell választani. Mindketten azt érezzük, hogy az igazi lelki társat találtuk meg egymásban. Tudom nyálasan hangzik, de így van.


27/N

2013. máj. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
tovabbra is sok boldogsagot nektek!! :)) es majd boldog hazassagi evfordulot! :) koszi neked is hogy valaszoltal
2013. máj. 22. 06:10
 16/17 anonim ***** válasza:

ez nem időtől függ. voltam barátnőm8 évig,a házasságunk 1évig sem tartott.

szoval az idő nem számít,valami más kell hozzá...de nem tudom,hogy mi.

2013. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi már úgy 1,5 év után beszélgettünk erről. Azóta további 3 év eltelt, jövőre lesz az esküvőnk.
2013. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!