Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok ilyen mások által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok ilyen mások által "hülyeségnek" nevezett dolgokon gondolkozni?

Figyelt kérdés
Sok lányosztálytársamnak van már barátja, nekem nincs. Nem igazán élem meg tragédiaként, így 15 évesen :D Mégis, annyira nagyon bánt hogy ha valamikor szembejön a suliban vagy az utcán egy tényleg jó csaj (és semmi ferde hajlamom sincs) akkor ezek a lányok csak annyit bírnak kinyögni higy ribanc. Vagy hogy úúúúú láttad a haját? Tuti fel van varrva. És én ezt nem bírom megérteni. Hogy mi a francért kell minden egyes emberben a hibát keresni. És lassan már én érzem rosszul magam, mert néha amikor egy-egy szerencsétlen embernek a védelmére kelek, valahogy azonnal énis hülye leszek. Hozzá kell tennem, hogy nem barátkozom ezekkel. De rengeteget vagyunk együtt mert közös órák meg minden. Leálljak velük veszekedni? Mert komolyan mondom, már néha ott tartok hogy kész...állatkert...
2013. máj. 20. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Magadban ne puffogj.... Szólj oda, vagy ne érdekeljen. Mivel téged érdekel, ezért csattanjon az ostor. De ó úgysem fogod megtenni....
2013. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy érdemes lenne velük veszekedned. Ha idősebb leszel, megtanulod, hogy sok idióta van a világon, és velük még normálisan meg sem tudod beszélni a dolgokat, nem hogy esetleg megpróbálnád őket meggyőzni arról, hogy talán másképp van, mint ahogyan ők gondolják. Az viszont nagyon szép, hogy kiállsz mások mellett, de legtöbbször sajnos értelmetlen, mert a begyepesedett agyúak úgyis csak a saját véleményüket fogják szajkózni, illetve mennek a másik után, akit esetleg okosabbnak vélnek, vagy szimplán csak be akarnak olvadni a tömegbe, ezért mondják ugyanazt, mint a többiek.
2013. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mindent szétmaró savat, hol tárolják?


nekem is vannak hülye kérdéseim... :)

2013. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.


Majd 20 éves korukra kiégett, lelkileg meggyötört emberek lesznek az ilyenekből, akik 2 kézzel fogják tömni magukba a nyugtatókat meg a kedélyjavítókat.

2013. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!