Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Egy kis pocak, sörhas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy kis pocak, sörhas elmegy a fiúnál? Vagy szexi is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 07:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért de most fiúk gondoljatok bele nekünk melyik a finomabb érzés?

Ha hanyatt döntünk egy srácot akinek kockapocija van és azt taperoljuk miközben lexopjuk vagy ha egy remegő husitömeget fogunk, látunk? SzerinteteK?

Na nálam pl. pont ezért ha egy fiúnak minél királyabb a pocijam, annál nyerőbb, a 8 kocka csak extrém példa, de azért minimum legyen lapos és feszes.

2009. okt. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
80%

nekem akkoris inkább az tetszik ha van pocak...

edzőterem helyett velem tölti az idejét,és nem nyávog,ha zsirosabbra sikerült a pörköltöm...

22/L

2009. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 kolosszus22 ***** válasza:
97%

A férfiaknak is elég sokféle testalkata van, nem mindenkinek lehet kockahasa, ugyanis az csak akkor látszódik, ha a testzsírszázalék 5% alatt van, ehhez pedig már genetikailag is meg kell felelni. Pl. itt vagyok én, 190cm magas és 100kg, 6 éve járok edzőterembe, erős, izmos alkatom van, úgy vélem jól nézek ki. Viszont nem vagyok szálkás típus, ha megszakadnék se lenne kockás a hasam, mert a genetikám olyan, hogy alapvetően van rajtam valamennyi fedőréteg. Max egy esetben tudnám hatékonyan elérni: szteroidok használatával, de ezzel nem szívesen élnék, gondolom nem kell megmagyarázni miért.

22/F

2009. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kifejezetten undorító, ráadásul nagyon veszélyes is, mivel szív-érrendszeri kockázata van. Tényleg bizonyos igénytelensgre vall, ha valaki akkorára hagyja megnőni a hasát, mint egy kilencedik hónapban lévő terhes nőé. 00.2-nek igaza van, csak a sörhas alatt nem "husi" rejtőzik, hanem vastag, sárga zsír, ami elég gusztustalan:-( Nekem mindenesetre a lapos has tetszik:-)
2009. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Az a baj kedves kérdező, hogy a sörhas kifejezést használd a kis pocakra, nem vagy egyedül ezzel, sokan használják tévesen. A sörhas valójában hatalmas, hordószerűen kinyomódó has, és nem is átlagos zsír. Mert fura módon nagyon kemény az ilyen emnber hasa, egészségtelen. Erre való hajlamot is lehet örökölni, láttam már pár embert aki pipa szár lábakkal és karokkal rendelkezett, szinte sehol nem volt rajta fölösleg, viszont a hasa óriási volt, nah az a sörhas!
2009. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%
:) Talán,1picit mindenkinek igaza lehet.Relatív,1éni ízlés kérdése e témakör is,mint,oly sokminden.De,ettől még nem undorító.Az undorító az,amikor valaki nem tehetetlen,mégis maga alá hugyozik-szarik.
2009. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
figyi megértem és oké 12:13-as, na de a kérdés, azt , hogy sexy-e és izgató-e, azaz most ha nem ismered és csak megnézel egy sörpocakos és egy lapos hasú srácot, melyik izgat jobban, most az hog ynem nyávog apörkölt miatt az egy másik téma
2009. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

12:13as vagyok...

volt olyan pasim,akinek kockahasa volt...(hozzáteszem 50kiló vagyok a 170 centimhez)...állandoan azzal b@szogatott,hogy ne egyek annyi csokit,mekiskaját,egyebek...3 hét után hátam közepére se kivántam a pasit...

mostani páromnak van pocakja,miota velem van,rászokott h ő is állandoan csoki,ugyhogy sokkal nagyob mint 2 éve volt,de igy is legszivesebben mindig ruha nélkül lehetne,minden porcikája tetszik,.még a hasán a hurkácskák is...

és ha ő valami oknál fogva (ne legyen ilyen) nem lenne nekem,akkorsem kellene olyan pasi,akin nincs kis felesleg...kitudnak boritani...

(és hozzátenném,az összhatás tud jo lenni nagyobb pocakkal is...páromnak is van nemkicsi pocak,de mellé társul egy férfias arc,meg olyan formás fenék,amit egy lány is irigyelhet,és idegenként is azon akadna meg a tekintetem)

22/L

2009. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én dagadt vagyok és nagy a hasam, az nem gáz? És lusta is vagyok, de ha lenne egy csajom, tuti megváltozék. Nem akar valaki a csajom lenni? És amúgy meg tök jó fej vagyok! :)
2009. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok szóval bocsi, de nem bírtam megállni hogy néhány gondolat erejéig ne kommentáljam a kérdésedet. Én 3 éven keresztűl aktíva n gyúrtam, mellette 2évig-verseny szerűen kung-fuztam, kockás has, 4 részes kar, meg minden ami kell megvolt. Sajnos az életem úgy alakult ahogy, és abba kellett hagynom a verseny sportot egy időre, és ezáltal eléggé ''átalakultam'' mivel nem agyagoztam az erőm megmaradt,m de a karom formája egy picit megváltozott, és a kocka helyett lett egy kis pocakom. És most jön a te szempontodból lényeges momentum. Amíg sportosan néztem ki, és hajtottam, AZ ÖSSZES ribanc engem akart, tudod ezek a platina szőke pláza szörnyek de egyfolytában. LAssan már ott tartottam hogy nem akartam strandra menni mert nem bírtam ezeket a puncikat levakarni, baromi szar volt. Ez idő alatt soha nem volt hosszú távú kapcsolatom senkivel, pedig ciki vagy nem, én férfi létemre menthetetlenül romantikus vagyok:) Miután ugye a sport hiány miatt kicsit elhíztam, viszont eleve több szabad időm lett, és valahogy én is megváltoztam egy kicsit, s talán ezeknek az összehatására találkoztam egy gyönyörű lánnyal, és életemben először több mint egy évig együtt voltam valakivel, akibe szerelmes is voltam. Hogy megérte e? Naná:)
2009. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!