Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Egy kis pocak, sörhas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy kis pocak, sörhas elmegy a fiúnál? Vagy szexi is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 07:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%

nem!

egy sportos, netán kockás pocijú srácnál, de minimum pocak nélküli srácnál nincs izgatóbb, számomra a sörhas eleve kizáró ok pl, nem tudom elképzelni, hogy abban mi izgató, meg számomra bizonyos igénytelenség is saját maga felé, hiszen sportoljon, legyen formája, ne hanyagolja el magát a srác 30-on felül se

2009. okt. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

egyetértek!

abszolút nem szexi, nálam nem kizáró ok, mert hát a szerelem vak, de biztos, hogy nem fogok elsőre felfigyelni rá. ne hanyagoljuk el magunkat...szerinted egy lánynál szexi a pocak vagy a kicsit lógó popsi? ugye, nem...a férfiak elvárják, hogy vékonyak, szexik és kívánatosak legyünk, ha felszedünk pár kilót, már megjegyzik és elvárják, hogy szexinek tartsuk a sörhasukat?!

nem, nem szexi kedves kérdező, sportolj.

félreértés ne essék, a mostani páromnak is van egy kicsi pocakja, úgyhogy tényleg nem kizáró ok nálam. viszont tény ami tény, hogy a kidolgozott felsőtest szexibb.

2009. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Számomra nem elfogadható, mert a saját magával szembeni igénytelenséget domborítja ki. Elég kiábrándító, ha egy fiúnak akkora a hasa, hogy akár terhes nőnek is elmenne...
2009. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Egy kicsi elmegy, főleg a korral. De ha csak nőttön nő, és nem tesz ellene, még komoly egészségügyi problémái is lehetnek. Mondjuk, nem a legesztétikusabb látványnak sem..
2009. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
A kisugárzás nem pocak kérdése, márpedig nálam az a legfontosabb. Nekem nem szempont a kis sörhas (a nagyobb azért már nem jön be).
2009. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%

nekem igenis tetszik

a pocak nem feltétlen egyenlő azzal hogy mindenhool elvan hizva...

2009. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%
Fiú vagyok, úgyhogy bocsi, hogy hozzászólok. Nagyon vicces, hogy aki azt írta nem jön be neki a sörhas azt egyből lepontoztátok:) És szerintem is igénytelen akinek sörhasa van. Le lehet pontozni engem is nem érdekel :)
2009. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha van egy kicsi, az aranyos.Én szeretem.Na persze nem a hordókat.:D
2009. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

"A válasz megírásának időpontja: ma 07:59"


A férfiak mindig legyenek megértőek és elfogadóak, ha a nőnek van egy kis feleslege, de a nők nem azok, ha a férfinak van.Annyira nem értem ezt...

Ja, és lány vagyok.:)

2009. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!Hogy lehet összekötni a pocakot az igénytelenséggel?!Jaj bocsi,nem fikázok.

Fontos a külső,az hülyeség,hogy csak a belső a lényeg.De a kisugárzás az,szinte küllemtől függetlenül,ami megfogja a Nőt.Nem a csajszikat.:))

2009. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!