Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen embertípus menthetetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen embertípus menthetetlen?

Figyelt kérdés
Ha történik vele valami jó dolog nem tudja elhinni, és zsigerből elront mindent, azt is ami amúgy jó lenne..

2013. máj. 19. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
az
2013. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézus szeret!!!
2013. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az :D
2013. máj. 19. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 Te is egy ász vagy:DD Köszönjük, tudjuk, hogy Jézus szeret minkeT:D
2013. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem menthetetlen, csak kell valami, ami kimozdítja ebből az állapotból.
2013. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, én is elrontok mindig mindent, önfejű és makacs vagyok :D zsigerből űzöm el a lányokat magam mellől :D
2013. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, a srác is ilyen, makacs is :D

eddig 1 találkozó jött normálisan össze,(azt is én szerveztem) az összes többinél volt valami, vagy halasztott 1 hetet , vagy néhány napot, tanulásra fogva meg ilyesmi.. amikor itt kb 1,5 órás találkozókról beszélünk, amire szerintem bármikor lehetne időt szakítani.

Most legutóbb is találkoztunk, szerintem jó volt, eddig nem hagytam a közeledést, most igen,(csak simogatások voltak) erre olyan furán viselkedik chaten :(

2013. máj. 19. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!