Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon helyre lehet még hozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon helyre lehet még hozni ezt a kapcsolatot vagy teljesen menthetetlen? 21/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két hónapig jártam egy lánnyal és mikor szakítottunk megígértük egymásnak hogy még beszélgetünk mint jó barátok.

De most egyik napról a másikra összekeveredett minden. Ott kezdődött hogy bejelöltem a barátnőjét ismerősnek mert egyik haver is bejelölte igaz személyesen nem ismerem csak minden hátsó szándék nélkül.Erre ő a fejében vette hogy én akarok valamit a barátnőjétől és hogy genyó vagyok vele.Ezt aláírom hogy hülye ötlet volt részemről is bocsánatot is kértem tőle nem egyszer nem kétszer.Utána azért rágott be rám mert megmondtam neki hogy láttam egy közösségi oldalon fent van és chatel és gondoltam rá írok msn-en mert tanácsot akartam kérni tőle erre is berágott. Utána meg az jutott valahogy eszébe feltörtem az ő msn-jét mikor én nem is tudom se a régi se az új jelszavát.

Szerintetek itt még lehet valamit tenni az ügy érdekében hogy legalább a köszönő viszony meglegyen és hogy tényleg elhiggye amit mondok és hogy nem kamuzok ?


2011. márc. 6. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a férfiak és nők közti barátságban. Sajnálom, az exekkel pokoli nehéz jóban maradni, és ha sikerül sem biztos, hogy megéri.


A leírtak alapján a csaj átment hisztérikába. Ez általános jelenség. Féltékeny, dühös, hiába beszéltetek át mindent, ez várható lesz később is mindíg.


Ha engem kérdezel: Hagyd kicsit lenyugodni. Ne keresd annyit. Persze azért tartsd vele a kapcsolatot, egy pár mondat egy héten/hónapban bővel elég. Ha majd túl lesz a dolgon, és még mindig úgy gondolja, hogy barátkozni akar veled, akkor majd többet fog keresni, és nem fog ilyen hülyeségeken hisztizni. Nem mellesleg a lányok szerintem ilyenkor próbálják ki a határaikat, hogy mennyit viselsz el belőle. Szóval jól gondold át, miket cselekszel, és hogyan reagálsz a követező egy hónapban.


1. Szabad ember vagy, azt jelölsz meg, akit akarsz. Nem kell érte bocsánatot kérni, mert papucsot csinál belőled.

2. Nem kell eltűrnöd a hisztiket, ez már más dolga. Ha rájön az 5perc, nyugodtan, és kedvesen, DE HATÁROZOTTAN mondd el neki, hogy miben téved szerinted, és simán hagyd vele ott.


Lehet, hogy keménynek/bunkónak tűnik, de hidd el, később nagyon fogsz neki örülni, hogy nem neked fog hajnal 2kor picsogni valami érdektelen apróság miatt..


Férfi vagy, húzz egy határvonalat, hogy mennyit engedhet meg magának.

Ami viszont a legfontosabb: Ne engedd, hogy felhúzzon. És SOHA ne legyél bunkó.


23F

2011. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha tegyük fel nem hajlandó velem kibékülni.Akkor hagyjam rá az egészet úgy ahogy van?
2011. márc. 9. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!