Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség amit gondolok?

Figyelt kérdés
a barátom elment a kolegáival, legalábbis azt mondta, hogy velük (de én nem ismerem öket) egy gulyáspartira. Ma délelött kezdödött, felhivott olyan 10.30körül,kb. fél percre.És ennyi, nem jelentkezett azóta, a telefonja ki van kapcsolva, most próbáltam hivni. A mai napi horoszkópja: "ma kisebb románcba keveredik". Én egy féltékeny tipus vagyok, szóval most kb. ugy érzem magam, hogy mindjárt beveszek egy doboz gyogyszert és szarok az egész életre...mi a francnak kell kikapcsolni a telefont és mi a francért nem lehet felhivni, hogy jol van vagy valami...minden férfi ilyen idiota????? Tudom, hogy egyesek csak nevetni fognak ezen a problémán, de aki féltékeny tipus az szerintem rögtön megért, hogy min megyek keresztül...
2009. okt. 2. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

hülyeség!

egy negatív hangulatú horoszkóp alapján féltékenykedni a barátodra...


Minden embernek ugyanazt írta mára az a horoszkóp....szerinted akkor ma egyszerre hányan csalják meg a párjukat??


És igen minden férfi ilyen idióta, de rossz hírem van, a nők is ugyanilyen rosszak....

2009. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
A horoszkóp csak kivan találva, szerintem nyugodj le kicsit. :)
2009. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

a horoszkópba csak beírnak vmit..hátha bejön vkinél..de nagyon ritka..:)

biztos csak lemerült,v kikapcsolta és elfelejtette visszakapcsolni..

ne aggódj miatta!!

és a gyógyszerre meg ne is gondolj!!

2009. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Semmiképp se ugorj neki a párod torkának! Ez a legfontosabb. Próbálj meg bízni benne, és legyél finom :)

A horoszkópokban meg butaság hinni ("de nekem mindig bejön a horoszkópom" persze, mert úgy fogalmazzák meg, hogy be tudd magadnak magyarázni).

2009. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Á, soha nem hagyja, hogy lemerüljön...erre mindig nagyon ügyel!!!

Csak annyira szarul esik, hogy nem tud felhivni egy percre, hogy esetleg tudjam, hogy gondol rám...igy is már egy hete nem találkoztunk, és még ez is...egyébkén mindig probálom magam türtöztetni, hogy ne ugorjak neki az ilyen dolgok miatt...de sosem sikerül...nem tudok vele kedveskedni, meg becézgetni másnap miután átsirok miatta egy éjszakát...

2009. okt. 2. 21:26
 6/13 anonim válasza:
45%

Hát, valószínű :S

Tapasztaltam már hasonlót, bár a horoszkópom nem írta meg. De hasonló volt a helyzet, a barátomat azt mondta elmegy valami partyra egyik barátjával és később kiderült,hogy egy másik csajhoz ment, azóta már szakítottunk. :(

A férfiak idióták és nem szabad bennük megbízni én már rájöttem...hogy őszinte legyek, én már gondolkoztam az öngyilkosságon, mert ennek az életnek nincs értelme!

2009. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

sajnálom, hogy ez történt veled, biztosan szörnyü lehetett...még bele gondolni sem jo. Én is sokszor gondolok arra, hogy nekem abszolut nincs helyem ezen a földön, valahogy semmi értelme az életemnek de tényleg, sem munka, sem pasi,és semmilyen szempontbol....

Most már csak az a kérdés, hogy holnap miként fogok reagálni ha felhiv...nemhinném, hogy kedves tudok maradni...aztán a végére én leszek a hisztis hárpia, tudom...mindig ez van. Utálom az életem!!!

2009. okt. 2. 21:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne hisztériázz, de nyugodtan mond meg neki, hogy nem szép dolog, hogy egy napra eltűnik és még telefonálni se tud. Ez tahóság és a másikkal szembeni tiszteletlenség jele.
2009. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Előre is bocs, mert tuti, hogy sértő lesz :S

1.Hogy várod el mástól, hogy szeressen téged, amikor utálod az életed/magad??

2.Egyszer már telefonált, elmondta hogy hova megy.Némi bizalmat lehetne szavazni neki azért ha már együtt vagytok.

3.Senki sem bírja a féltékenykedőket.És ha ok nélkül neki rontasz nem csak megsérted, de magadat is lejáratod előtte.

4.Lehet csak bulizik egyet a kollégáival, egy kapcsolatban jobb is ha nem töltötök minden időt együtt és a kikapcsolódás nem biztos h az igazi lenne, ha folyton lekéne jelentkeznie az "asszonynál" (főleg ha csak pasi kollégákkal ment el)

5.Te komolyan adsz egy horoszkópnak ilyen esetben?

2009. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem sértö amit irtál. Söt szeretem az ilyen válaszokat. Kicsit felnyitja a szemem. Csak tudod, ezért is irtam, hogy aki nem féltékeny tipus, az nehezebben érti meg, hogy mit érzek ilyenkor.Abban pedig teljesen igazad van, hogy miért várom el, hogy szeressenek, ha magamat sem szeretem. Ez egy okos gondolat...csak tudod már annyit csalodtam, hogy marha nehéz bizni,bizalom nélkül meg nehéz élni.
2009. okt. 2. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!